زن همسایه راز جنایت را فاش کرد | اتاق خبر
کد خبر: 341406
تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1395 - 20:19
کارگر افغان ساختمان نیمه کاره وقتی برای مخفی کردن جسد دوستش به پشت بام رفته بود، نمی دانست زن جوان همسایه با دیدن جسد بلافاصله ماموران پلیس را در جریان ماجرای قتل قرار می دهد.

به گزارش اتاق خبر، عصر روزگذشته زن جوانی وقتی برای سرکشی به ماشین سواری اش به کنار پنجره خانه اش آمد با صحنه وحشتناکی رو به رو شد که خبر از وقوع یک جنایت پنهان می داد.

بلافاصله همسر این زن به همسایه خانه مجاور مراجعه کرده و مدعی شده همسرش از پنجره دیده که یک نفر قصد داشته جسدی را از پشت بام ساختمان درحال ساخت آویزان کند. مرد همسایه که این سخنان را می شنود بلافاصله با صاحب خانه و پلیس تماس می گیرد.

دقایقی بعد ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو برای بررسی موضوع در ساختمان نیمه کاره در خیابان انقلاب نرسیده به شریعتی کوچه نوبخت حاضر شدند. ماموران پس از ورود به ساختمان شش طبقه در حال ساخت با جسد مرد جوانی در پشت بام خانه رو به رو شدند.

با کشف جسد پسر کارگر به نام کریم ۲۵ ساله موضوع به بازپرس ویژه قتل اعلام شد. بلافاصله تیم جنایی در محل حاضر و تحقیقات را برای رمز گشایی از مرگ کارگر ۲۵ ساله آغاز کردند.

پزشک جنایی با معاینه مقتول علت قتل او را اصابت جسم سخت به سرش و زمان قتل را بین ۳ تا ۵ ساعت قبل اعلام کرد. با مشخص شدن علت مرگ کارگر افغان بلافاصله تحقیقات از ۵ کارگر دیگر که در نگهبانی ساختمان حضور داشتند آغاز شد.

در تحقیقات اولیه یکی از کارگران به نام نورآقا به قتل کریم اعتراف کرد و مدعی شد، کریم چند ماه قبل دراین ساختمان کار می کرد اما بنا به دلایلی به جای دیگری رفت. همه ما اهل یک روستا در افغانستان هستیم. ساعتی قبل درحالی که برادرم و دیگر کارگران در اتاق خواب مشغول استراحت بودند، کریم وارد ساختمان شد و از من خواست که به پشت بام برویم.

وقتی به آنجا رفتم او به زور لباسم را از تنم خارج کرد و درخواست‌های بی شرمانه‌ای را مطرح کرد. نمی‌خواستم به خواسته های شیطانی کریم جواب بدهم به همین دلیل با او درگیر شدم. اما زور او بیشتر از من بود. یک لحظه دسته چوبی کلنگ را روی پشت بام دیدم. با برداشتن دست کلنگ چند ضربه به سر کریم زدم که او غرق خون روی زمین افتاد. بعد هم جسدش را روی پشت بام رها کرده و دوباره پیش برادرم و سایر کارگرها رفتم. من هیچ قصدی برای آویزان کردن جسد کریم نداشتم خودم به تنهایی مرتکب قتل شدم و کارگران دیگر هیچ نقشی دراین جنایت نداشتند.

در ادامه با اعترافات متهم ۱۷ ساله، او و بقیه کارگران با دستور قاضی سعید احمد بیگی بازپرس ویژه قتل تهران بازداشت شدند. با توجه به اینکه قاتل به سن قانونی نرسیده است پرونده به دادسرای ناحیه ۲۹ ارسال شد.

همچنین با بررسی محل جنایت مشخص شد قاتل ۱۷ساله قصد داشته است پس از قتل هموطنش جسد او را میان درز دو ساختمان بیاندازد اما به خاطر اینکه زن همسایه این صحنه را دیده و داد و بیداد به راه انداخته است موفق به این کار نشده است.

منبع: مهر

94104

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید