هیچ کس باور نمی‌کرد ما در ایران تمرین می‌کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 341766
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1395 - 21:38
شمشیرباز المپیکی:
شمشیرباز المپیکی ایران گفت: از زمانی که سطح ما بالا رفت تمام شمشیربازان از ما سوال می‌کردند که کجا تمرین می‌کنیم و هیچ کس باور نمی‌کرد در ایران تمرین می‌کنیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی پاکدامن درباره جام جهانی مادرید اظهار کرد: در جام جهانی مادرید حدود 190 شمشیرباز حضور دارند. همه شمشیربازانی که سهمیه المپیک کسب کرده‌اند به دلیل اهمیت امتیاز این رقابت‌ها می‌خواهند با حضور در مادرید رنکینگ خود را بهتر کنند.

پاکدامن ادامه داد: جام جهانی کلاس A مادرید برای المپیک هم رقابت تدارکاتی به حساب می‌آید و هم امتیازش می‌تواند باعث روبه‌رو شدن با حریف آسان‌تری در المپیک شود.

شمشیرباز المپیکی ایران درباره رقابت‌های مادرید گفت: ما تمرین کردیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را در اسپانیا بگیریم. هرچقدر امتیازهای ما بالا باشد در المپیک با حریف راحت‌تری روبه‌رو می‌شویم.

او در ادامه افزود: بعد از جام جهانی مادرید به مسکو می‌رویم تا در جام جهانی این کشور هم شرکت کنیم. در مسکو چند روز تمرین داریم. به احتمال زیاد هم با آلمان اردوی مشترک برگزار می‌کنیم.

او درباره رقابت‌های جهانی برزیل اظهار کرد: زمانی که در رقابت‌های جهانی برزیل به تیم فرانسه خوردیم انگیزه زیادی داشتیم تا با پیروزی برابر این تیم به جمع 8 تیم برتر برسیم. در این بازی پر از انگیزه بودیم و حتی می‌توانستیم با اختلاف بیشتری به پیروزی برسیم اما داور هم کمی ما را اذیت کرد. اما ما طوری بازی کردیم که تصمیم داور تاثیرگذار نباشد. بازی با آمریکا هم گل سرسبد بازی‌هایمان بود. چند مسابقه بود که با 5 ضربه برابر آمریکا شکست خورده بودیم. آمریکا آمده بود تا در این رقابت‌ها به مقام قهرمانی برسد و یک درصد هم احتمال نمی‌دادند که ببازند. 10 سال قبل در مادرید به آمریکا باختیم و انگیزه زیادی داشتیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید