Performancing Metrics

از خلعتبری ناراحتم که رفتار حرفه‌ای ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 342002
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1395 - 19:06
زاغی نژاد:
سرمربی تیم فو‌تبا‌ل سپاهان در‌ رابطه با برخی از بازیکنان پر حواشی سپاهان گفت: برخی‌ها ره صد ساله را یک شبه طی می‌کنند و این باعث می‌شود که زحمات باشگاه را فراموش کنند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، قاسم زاغی نژاد در نشست خبری پیش از بازی برابر پدیده با اشاره به این که فصل کابوس وار سپاهان در لیگ پانزدهم، اظهار کرد: این شرایط در سپاهان بی سابقه بود. مشکلات بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم که منجر به نتیجه‌ نگرفتن شد و باید با سیاست و استراتژی خوب به پیشواز فصل بعد برویم.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل سپاهان با اشاره به این که بسیاری از بازیکنان نسل جدید قدردان زحمات باشگاه‌ نیستند، ا‌دا‌مه‌ داد: بازیکنانی داریم که یک شبه ره صدساله را طی می‌کند و آنقدر معرفت و ظرفیت ندارند که قدردان زحماتی باشند که باشگاه و پیشکسوتان سپاهان برایشان کشیده‌اند و این باعث عدم موفقیت سپاهان شد.

وی افزود: به صراحت نمی‌توانم در این باره صحبت کنم ، ولی باید بگویم از سال 1350 که در باشگاه سپاهان فو‌تبا‌ل حر‌فه‌ای را شروع کرده‌ام از پیشکسوتان یاد گرفتم که باید بابت هر زحمتی که برایم کشیده شده، احترام قائل باشم ، ولی در نسل جدید به خاطر تربیت نادرست مشکلاتی پیش می‌آید که نه فقط تیم ما ،‌ بلکه تمامی تیم‌ها با آن دست به گریبان هستند. در 14 سالی که در سپاهان مربیگری می‌کردم یاد گرفتم که باید مثل یک سرباز در خدمت سپاهان باشم.

زاغی نژاد در‌ رابطه با اهمیت ندادن به مربیان بومی اصفهان، خاطر‌ نشان کرد: همیشه مرغ همسایه غاز است و برای مربیان بومی خودمان ارزشی قائل نیستیم. مربیان بسیار با کیفیتی در اصفهان داریم که می‌توانند هر تیم بزرگی را کنترل کنند.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل سپاهان در‌ رابطه با این که بازیکنان بسیار زیادی را به خاطر محرومیت و مصدومیت در اختیار ندارند، خاطر‌ نشان کرد: هفته‌هاست که به خاطر نداشتن بازیکنان اصلی در ترکیب مشکل داشته‌ایم. در بازی مقابل راه‌آهن هفت – هشت بازیکن را در اختیار نداشتیم و مجبور شدیم در پست‌های دفاعی از بازیکنان غیر تخصصی استفاده کنیم که همین منجر به شکست‌مان شد. این شرایط در بازی فردا نیز غالب است و ما تعداد زیادی از بازیکنان اصلی را در اختیار نداریم و شاکله اصلی تیم را جوانان سپاهان تشکیل می‌دهند. پدیده نیز توانسته است طی بازی‌های اخیر تاکتیک و بازی‌های تیمی را نشان دهد و نتایج خوبی نیز را کسب کرده است ما نیز شناخت خوبی از این تیم داریم.

زاغی نژاد در پاسخ به این سوال که دلیل حاضر نشدن خلعتبری در جلسات تمرینی گذشته تیم سپاهان چه بود، پاسخ داد: ما هنوز تعریف حر‌فه‌ای در ورزش را نیاموخته‌ایم. اگر حر‌فه‌ای فکر کنیم یک بازیکن نباید حتی یک جلسه بدون هماهنگی با کادرفنی غیبت کند و به عنوان سرمربی تیم هنوز دلیل غیبت ایشان را نمی دانم و از این موضوع ناراحت هستم و انتظار داشتم که خلعتبری به عنوان کسی که 70 – 80 بازی ملی را در زمین حضور داشته است رفتار حر‌فه‌ای‌تری از خود نشان می داد.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل سپاهان در ادامه سخنان خود درباره بازی فردا، افزود: سعی می‌کنیم فردا بازی منطقی را به نمایش بگذاریم و از جوانان تیم‌مان استفاده کنیم اگر فقط به قهرمان شدن فکر کنیم نمی توانیم در بحث پرورش بازیکن موفق باشیم. با توجه به این که سپاهان در تیم‌های پایه خود ظرفیت بالایی دارد باید سیاست جدیدی را دنبال کنیم. باید به جوانانمان فرصت بدهیم حتی اگر قهرمان نشویم.

وی در‌ رابطه با حواشی سپاهان در فصل اخیر، عنوان کرد: باید از رسانه‌های اصفهان تشکر کنم که توانستند بسیاری از حواشی پیرامون تیم را کنترل کنند. رسانه‌های تهران گاهی باعث جنجال می‌شوند ، ولی در اصفهان رسانه‌ها به دنبال حاشیه سازی نیستند.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید