Performancing Metrics

مثل بوکسور خسته ای شده بودیم | اتاق خبر
کد خبر: 342023
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1395 - 23:28
کلوپ:
سرمربی لیورپول بعد از توقف برابر چلسی تیمش را به بوکسور تشبیه کرد که از فرط ضربات زیاد خسته شده بود. او با وجود توقف در آنفیلد از عملکرد شاگردانش راضی است و به ستایش از آنها پرداخت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، لیورپول در دیداری معوقه از هفته سی ام رقابت های لیگ برتر انگلیس در خانه از چلسی پذیرایی کرد و در آخرین لحظات از شکست گریخت.

در این دیدار چلسی در دقیقه 32 با گلی که ادن هازارد به ثمر رساند از حریف خود پیش افتاد، اما در حالی که همه منتظر شنیدن سوت پایان بازی بودند این بنتکه بود که توانست گل تساوی را برای قرمز پوشان آنفیلد به ثمر رساند تا ورزشگاه غرق در شادی شود.

یورگن کلوپ با وجود توقف برابر چلسی از عملکرد شاگردانش راضی است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: فضای موجود در آنفیلد را بسیار دوست دارم. هواداران لحظه ای دست از تشویق تیم خود برنمی دارند و این باعث می شود تا لذت زیادی به ما دست دهد. تا آخرین لحظه دست از تلاش و امید خود برنداشتیم و خوشبختانه موفق شدیم که گل تساوی را به ثمر رسانیم.

او ادامه داد: به بازیکنان قبل از بازی گفتم که این یکی از سخت ترین و حساس ترین بازیهای ما است و باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا سربلند از میدان خارج شویم. در 15 دقیقه نخست بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و نشان دادیم که تنها برای پیروزی به میدان رفته ایم. فرصت های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم و به راحتی می توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم اما نباید فراموش کرد که چلسی تیم بزرگی است و نمی توان بهتر از این برابر چنین تیمی بازی کرد.

سرمربی سابق دورتموند ادامه داد: در فوتبال همیشه نیاز به صبر کردن است و وقتی تیمی صبر خود را از دست دهد دیگر شرایط بسیار سخت می شود. هواداران به شدت تیم خود را تشویق می کنند و بازیکنان نهایت تلاش خود را در زمین به کار می گیرند. در چنین حالتی عجله کردن به ضرر تیم است و باید به نهایت آرامش و صبر و حوصله به دروازه حریف نزدیک شد. احساس می کردم که بازیکنان لیورپول در این دیدار بی حوصله هستند. چون توپ های ما به گل تبدیل نمی شد آنها هم صبر خود را از دست داده بودند.

او در پایان سخنان خود گفت: لیورپول مانند بوکسوری شده بود که از فرط ضربات زیاد خسته شده بود و دیگر توان ضربه زدن را نداشت اما بسیار خوشحالم که در نهایت موفق شدیم گل تساوی را به ثمر رسانیم. چلسی نشان داد که تیمی باکیفیت است و می تواند برای حریفان خود دردسرساز شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید