Performancing Metrics

مسجدجامعی آتش نشان شد | اتاق خبر
کد خبر: 342150
تاریخ انتشار: 24 اردیبهشت 1395 - 22:17
مسجدجامعی به مناسبت ۲۵اردیبهشت سالروز درگذشت امیر عباسی آتش نشان فداکار که بدلیل نجات دختر۹ ساله با قرار دادن ماسک اکسیژن خود بر صورت او دچار مرگ مغزی شد، به بازدید از ایستگاه آتش نشانی رفت.

اتاق خبر: برنامه تهران گردی عضو شورای اسلامی شهر تهران امروز به منطقه ۱۴ اختصاص داشت. احمد مسجدجامعی در این برنامه ابتدا به دیدار خانواده شهیدان افراسیابی رفت.

نخستین و کوچکترین شهید این خانواده، ابراهیم است که در سن ۱۳ سالگی و در ۲۱بهمن ۵۷ در خیابان پیروزی به شهادت رسید. اسماعیل، امیر و جواد در دوران دفاع مقدس شهید شدند و حاج رضا که با زخم نشان جانبازی گرفته بود، به دلیل عوارض شیمیایی به شهادت رسید.

مادر شهیدان افراسیابی جمله معروفی دارد که به او چهره‌ای حماسی داده است: «من آماده‌ام اگر مقام معظم رهبری فرمان دهد بار دیگر دو فرزندم را هم راهی جبهه‌ها كنم.»

و عضو شورای شهرتهران با حضور در خانه شهیدان افراسیابی خاطرات آن دوران را با این مادر مرور کرد و دامنه صحبت به انتقادها رسید؛ از فقر تا وضعیت فوتبال.

انتقاد غرفه داران بازار گل تهران

احمد مسجدجامعی در ادامه برنامه تهران گردی به بازدید از بازار گل تهران پرداخت، بازدیدی که به دلیل حجم بالای خریداران گل و علاقه‌مندان به گل‌های آپارتمانی با دشواری بسیار همراه بود.

در میان جمعیت قابل توجهی که لابه‌لای غرفه‌ها گشت می‌زدند و قیمت گل می‌گرفتند، گلایه‌ها و انتقادهای غرفه‌داران هم شنیدنی بود. حجم بالای زباله‌های دپو شده در بخش‌هایی از بازار و گل‌های خشک و پلاسیده در مسیر عابران بخشی