Performancing Metrics

ظلم اقتصادی آمریکایی ها کمتر از جنگ تحمیلی نیست | اتاق خبر
کد خبر: 342178
تاریخ انتشار: 25 اردیبهشت 1395 - 01:47
محسن رضایی:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ظلمی که آمریکا در مسایل اقتصادی به ما کرده کمتر از جنگ تحمیلی نیست.

اتاق خبر - محسن رضایی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر مقدس قم افزود: آمریکایی ها 2 میلیارد دلار از اموال کشورمان را مصادره کرده اند، اما نباید اجازه دهیم حتی یک دلار از حلقوم آنها پایین برود.
وی با بیان اینکه با گذشت زمان از اجرای برجام و عمل به تعهدات از سوی جمهوری اسلامی، ما باید طلبکار باشیم، خاطرنشان کرد: اینگونه نیست که همه مشکلات ما با رابطه با غربی ها و حرف شنوی از آمریکایی ها برطرف شود.
وی با اشاره به حمایت حکام آل سعود از تروریست های تکفیری در منطقه و تلاش برای ایجاد تفرقه در میان مسلمانان، تصریح کرد: عربستان سعودی با کشتار و بمباران خط مقدم مبارزه با صهیونیست، بالاترین امنیت را برای رژیم اشغالگر صهیونیستی ایجاد کرده و نشان داده که در مبارزه با شرک به شعارهایش پایبند نیست.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه افزود: وهابیت با شعار اصلاح طلبی، در سراسر تاریخ سیاهش به کشتار بیگناهان پرداخته و امروز داعش با شست و شوی مغزی جوانان، آنها را به جنگ با مسلمانان فراخوانده و دوران جاهلیت را به یاد آورده است.
وی در ادامه با اشاره به روز پاسدار، فلسفه پاسداری را حفظ جامعه از ظلم و فساد دانست و گفت: پاسداران همواره برای دفاع از اسلام و انقلاب تا آخرین قطره خون در برابر مستکبران ایستاده اند و هیچگاه از جهاد و مبارزه دست نخواهند کشید.

ایرنا

94110

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید