Performancing Metrics

جشنواره گل تراکتورسازی در تبریز و خداحافظی تلخ قوهای سپید با لیگ پانزدهم | اتاق خبر
کد خبر: 342203
تاریخ انتشار: 24 اردیبهشت 1395 - 20:25
لیگ برتر فوتبال؛
در پایان 5 دیدار همزمان دیدارهای هفته پایانی لیگ برتر، تیم فوتبال تراکتورسازی در تبریز جشنواره ای از گل به راه انداخت و تیم ریشه دار ملوان با پذیرش شکست برابر سیاه جامگان با لیگ برتر خداحافضی کرد .

اتاق خبر - براساس تصمیم سازمان لیگ دیدارهای سه هفته پایانی لیگ برتر به طور همزمان و از ساعت 18 برگزار شد.
تراکتورسازی در تبریز به مصاف استقلال اهواز قعرنشین رفت و در پایان 90 دقیقه با 5 گل جشنواره ای از گل به راه انداخت. شاگردان امیر قلعه نویی در دقایق 33 توسط آلویز نانگ، فرزاد حاتمی 43 و 63، شاهین ثاقبی 79 و محمد ایران پویان در دقیقه 85 از روی نقطه پنالتی به گل رسیدند.
دیدار تیم های فولاد اهواز و گسترش فولاد تبریز با تساوی یک بر یک به پایان رسید. ساسان انصاری در دقیقه 42 برای فولاد اهواز و محمد امین درویشی در دقیقه 70 برای گسترش فولاد گلزنی کردند.
دیدار تیم های سایپا و نفت تهران با تساوی بدون گل به پایان رسید. اما پدیده مشهد در اصفهان با 2 گل از سد تیم سپاهان بحران زده گذشت. فریبرز گرامی و محسن یوسفی گل های پدیده را به ثمر رساندند.
دیدار حساس تیم های سیاه جامگان و ملوان در مشهد که سرنوشت یکی از تیم های سقوط کننده را به لیگ دسته اول مشخص می کرد نیز با پیروزی 2 بر صفر سیاه جامگان به پایان رسید. ملوان با پذیرش این شکست به همراه استقلال اهواز و راه آهن یزدان به دسته اول سقوط کرد.
در پایان بازی های لیگ برتر، تیم استقلال خوزستان با 57 امتیاز قهرمان شد و تیم پرسپولیس با امتیاز مشابه و به خاطر تفاضل گل کمتر در مکان دوم جدول رده بندی ایستاد. استقلال تهران با تساوی در دیدار آخر خود برابر صبای قم در رده سوم ایستاد و تراکتورسازی با وجود پیروزی پرگل برابر استقلال اهواز با 51 امتیاز در مکان چهارم قرار گرفت.
در پایان جدول نیز استقلال اهواز با 13، راه آهن با 25 و ملوان بندرانزلی با 27 امتیاز به لیگ دسته اول سقوط کردند.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید