Performancing Metrics

سهمیه آرد مورد نیاز اهالی روستاهای بوژان در کرمانشاه تامین می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 342487
تاریخ انتشار: 25 اردیبهشت 1395 - 22:24
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: مشکلی برای تامین آرد مورد نیاز مردم روستاهای بوژان در کرمانشاه نداریم و سهمیه آرد مردم این منطقه به آنان برگردانده می‌شود.

اتاق خبر: چند روزی است که اهالی روستاهای منطقه کم برخوردار بوژان در کرمانشاه برای تهیه نان مورد نیاز با مشکل مواجه شدند.

در پی تماس تعداد کثیری از اهالی روستاهای بوژان، برای انجام پیگیری‌های لازم سراغ مسئولان متولی رفتیم و کاظمی نژاد، بخشدار سرفیروز آباد شهرستان کرمانشاهتوضیح داد که بخشداری گزارش کاملی از این وضعیت تهیه و به اداره غله در کرمانشاه ارسال کرده و با درخواست مجدد خواستار تعیین وضعیت و رفع این مشکل در سریع‌ترین زمان ممکن شدیم.

کاظمی نژاد اضافه کرد که پیگیری‌های لازم از طریق فرمانداری نیز انجام می‌شود و اداره غله باید برای رفع این مشکل چاره اندیشی کند.

راه حل رفع این مشکل را از مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه جویا شدیم.

مظفر رحمت آبادی در این رابطه گفت: ما هیچ مشکلی در رابطه با تامین سهمیه آرد نداریم و بر اساس ابلاغ کشوری برای هر نفر ۸ و نیم کیلوگرم آرد در ماه برای سهمیه مصرف سرانه آرد اختصاص می‌یابد که به صورت خام پز و یا خبازی تحویل داده می‌شود.

رحمت آبادی افزود: فرماندار کرمانشاه از ما درخواست کرد که پیگیری لازم برای رفع این مشکل را انجام دهیم و ما نیز اعلام کردیم که اگر منطقه بوژان از نظر داشتن خبازی مشکل دارند بخشداری مربوطه یک نفر به عنوان نماینده معرفی کند تا ما آرد را به صورت خام پز تحویل آنان دهیم.

وی با ادامه توضیحات بیان کرد: اطلاع دقیقی از اینکه چه نهادی مانع از امکان تهیه آرد منطقه بوژان شده نداریم و نمی‌دانیم چه نهادی آردشان را برده اما ما پیگیری می‌کنیم و آرد اهالی را به آنان بر می‌گردانیم.

 رحمت آبادی تاکید کرد: ما هیچ مشکل خاصی برای تامین آرد مردم روستاهای بوژان نداریم و از اهالی منطقه بوژان افرادی که برای تهیه نان مشکل پیدا کرده و اعتراض خود را از طریق رسانه مهر منعکس کردند به ما ارجاع داده شود تا برای رفع مشکل اقدام کنیم.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید