حذف مجتبی عابدینی و علی پاکدامن در جدول ۱۶ نفره | اتاق خبر
کد خبر: 342562
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 03:45
مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ اسپانیا؛
مجتبی عابدینی و علی پاکدامن با متحمل شدن شکست برابر نمایندگانی از ایتالیا و کره جنوبی از صعود به جمع ۸ بازیکن برتر مسابقات جهانی جایزه بزرگ اسپانیا باز ماندند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، دیدارهای جدول ۱۶ نفره مسابقات شمشیربازی جام جهانی اسپانیا برگزار شد و طی آن مجتبی عابدینی و علی پاکدامن برابر حریفان قدرتمند خود به میدان رفتند.

در این مرحله از مسابقات مجتبی عابدینی که در بازی قبل شمشیرباز قدرتمند فرانسوی را شکست داده بود مصاف کیم از کره جنوبی رفت و مقابل این بازیکن که رنکینگ پنجم جهان را در اختیار دارد با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ شکست خورد.

علی پاکدامن دیگر نماینده ایران نیز مقابل لوکا از ایتالیا با نتیجه ۱۵ بر ۹ باخت.

پاکدامن در حالی نتیجه این بازی را واگذار کرد که در جدول ۳۲ نفره، نفر اول رنکینگ جهانی از روسیه را شکست داده بود.

مجتبی عابدینی و علی پاکدامن با واگذاری نتایج دیدارهای خود در جدول ۱۶ نفره مسابقات شمشیربازی جهانی جایزه بزرگ اسپانیا از صعود به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها باز مانده و از دور رقابت ها کنار رفتند. بدین ترتیب پرونده نمایندگان ایران در این دوره از مسابقات بسته شد.

فرزاد باهرارسباران و محمد رهبری دو نماینده دیگر ایران در مسابقات شمشیربازی جهانی جایزه بزرگ اسپانیا بودند که به ترتیب در جدول ۶۴ نفره و ۱۲۸ نفره مقابل رقبای خود شکست خورده و از دور مسابقات کنار رفتند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید