Performancing Metrics

انتقاد نماینده پارلمان فلسطین ازمجامع بین المللی برای ادامه حمایت از اسرائیل | اتاق خبر
کد خبر: 342783
تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1395 - 01:10
در سالروز نکبت
«ابراهیم دحبور»نماینده جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در پارلمان فلسطین با بیان اینکه نهادها و مجامع بین المللی از روز نکبت شکل گیری رژیم جعلی صهیونیستی تاکنون منکر حقوق و مظلومیت ملت ما هستند و در مقابل با سکوت در مقابل شهرک سازی به تقویت موقعیت صهیونیست های

اتاق خبر - دحبور خاطرنشان کرد: از ابتدای تاسیس رژیم جعلی اشغالگر صهیونیستی در سال 1948، این رژیم لحظه ای از سیاست شهرک سازی و افزایش تعداد صهیونیست ها در شهرک ها و اشغال مناطق بیشتری از خاک فلسطین دست برنداشته است.

وی گفت: ما در شصت و هشمین سالگرد نکبت تاکید می کنیم که از همان لحظه اول تاسیس رژیم جعلی صهیونیستی، شهرک سازی هیچگاه متوقف نشده و صهیونیست ها تنها در برخی مراحل برای فریب افکار عمومی القا کرده اند که ساخت برخی شهرک ها متوقف می شود.
این نماینده پارلمان فلسطین افزود: صهیونیست ها همزمان با فریبکاری ها ، سنگ بنای ساخت شهرک های بزرگ تر را می گذارند تا بعد هسته اولیه ایجاد شهرهای صهیونیستی شوند و به همین دلیل امروز بیش از 700 هزار شهرک نشین صهیونیست در داخل کرانه باختری ساکن شده اند.
عضو جنبش حماس تصریح کرد: رژیم صهیونیستی با نمونه های دیگر توطئه های استعماری در دنیا تفاوت دارد وعلاوه بر اقتصادی بر اندیشه و ایدئولوژی خشن که به کودکان هم رحم نمی کند، پایه گذاری شده است.
دحبور خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی در دهه های گذشته بر اساس یک رویکرد خطرناک، ساخت و توسعه شهرک ها را برای صهیونیست هایی که از سراسر جهان وارد فلسطین اشغالی می شوند، ادامه داده و با استعمار سنتی که تنها به دنبال اشغال زمین دیگران برای بهره برداری از منابع و ثروت های آنان است، تفاوت دارد.
وی گفت: ازهمان لحظه ای که باندهای تروریستی صهیونیستی فلسطین را اشغال کردند بر اساس مفاهیم دینی جعلی توراتی، همه تلاش خود را صرف شهرک سازی کردند و اهداف این توطئه ، فراتر از بعد اقتصادی اشغال خاک فلسطین است.
این نماینده فلسطین افزود: با استفاده از مفاهیمی گمراه کننده، مقامات رژیم صهیونیستی درصدد هستند با کمک لابی ها و دفاتر یهودی فعال در کشورهای غربی، شهرک نشینان صهیونیست بیشتری را وارد فلسطین اشغالی کنند.
عضو جنبش حماس تاکید کرد: امید بستن به نهادها و مجامع بین المللی از جمله شورای امنیت برای تحقق حقوق مردم فلسطین سرابی بیش نیست و هیچ نتیجه ای نخواهد داشت زیرا هدف اصلی آنها تقویت موقعیت صهیونیست ها در فلسطین اشغالی است.
وی گفت: نهادها و مجامع بین المللی 68 سال است که هیچ توجهی به حقوق و دردهای ملت مظلوم فلسطین به ویژه میلیون ها آواره و پناهجوی فلسطین برای بازگشت به خانه و وطنشان نداشته اند در حالیکه آنها مجبور شده اند در کشورهای دیگر و یا اردوگاه ها در کرانه باختری و نوار غزه سکونت کنند و برخی در غربت از دنیا رفته اند.
دحبور افزود: درد آنجا سخت تر می شود که این مجامع بین المللی درصدد برمی آیند تا جنایت های رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین را به طورعمد نادیده بگیرند و آنها را پنهان سازند.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید