تئاتر زنجان مشکل برندسازی دارد | اتاق خبر
کد خبر: 342837
تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1395 - 04:17
یک کارگردان تئاتر تاکید کرد: در تئاتر زنجان برندسازی انجام نشده و در این بخش مشکل است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایسنا سجاد انصاری  گفت: هر ساله در اردیبهشت ماه مراسم اردیبهشت تئاتر برگزار می‌شد که متاسفانه امسال این برنامه برگزار نشد.

وی افزود: متاسفانه توجهی به هنر تئاتر نمی‌شود هرچند معتقدیم از هم گسیختگی موجود در بین اهالی تئاتر با گردهمایی‌هایی همچون اردیبهشت تئاتر میسر می‌شود.

این هنرمند خاطرنشان کرد: برگزاری برنامه‌هایی همچون اردیبهشت تئاتر سبب می‌شود معمولا کارگردانان با حضور در این مراسم  بازیگرانی را که چهره و فیزیک آن‌ها به کار خود می‌خورد را پیدا کنند؛ در غیر اینصورت نمی‌توان به دنبال فکر جدید بود.

وی اظهار کرد: برنامه‌ای که سال گذشته نیز برگزار شد بیشتر شبیه به یک کنسرت موسیقی بود که در این حالت قطعا چیدمان و برآیند فعالیت‌ها نتیجه‌ای جز شکست ندارد.

انصاری تصریح کرد: متاسفانه برندسازی در تئاتر زنجان انجام نگرفته و مجموعه فعالیت‌ها نتیجه‌ای جز تخریب نداشته است باید تاکید کرد که همواره مسئولان مقصر نیستند بلکه هنرمندان نیز شرایط را به وجود نیاورده‌اند بلکه باری به هر جهت بوده و در این زمینه برند سازی انجام نگرفته است.

وی یادآور شد: موضوعات فوق نتیجه‌ای جز از هم پاشیدگی گروه‌ها و ابزارها نداشته و به همین جهت در بسیاری از جشنواره‌ها شاهد هستیم که شهرستان‌های دیگر مقام‌های برتر را کسب می‌کنند و تئاتر زنجان عقب می‌ماند.

این بازیگر تئاتر ادامه داد: هم اکنون در حال آماده سازی نمایشی در زمینه کودک و نوجوان با نام «جدایی مرغ از خروس» هستیم که کاراکترهای جدیدی همچون ننه من غریب و عاق والدین در آن حضور دارند. این نمایش مفهومی بوده و در سه طبقه که طبقه اول جامعه، طبقه دوم فرزندان و طبقه سوم افکار فرزندان است اجرا می‌شود.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید