دیدار وزیر اطلاعات با جلال طالبانی | اتاق خبر
کد خبر: 343224
تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1395 - 18:36
سایت خبری 'اتحادیه میهنی کردستان عراق خبر داد:
سایت خبری 'اتحادیه میهنی کردستان عراق' روز دوشنبه اعلام کرد که وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با 'جلال طالبانی' رییس جمهور سابق عراق دیدار کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایرنا، سایت خبری 'اتحادیه میهنی کردستان عراق' روز دوشنبه اعلام کرد که وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با 'جلال طالبانی' رییس جمهور سابق عراق دیدار کرد.
ارگان خبری اتحادیه میهنی کردستان عراق افزوده است که 'سید محمود علوی' در این دیدار، سلام و درود رییس جمهور ایران اسلامی و امیدهای ایشان به بهبودی سلامت جسمی را به جلال طالبانی ابلاغ و از نقش طالبانی در احیا و بهبود روابط بین جمهوری اسلامی ایران و عراق تقدیر کرد.
براساس این گزارش، علوی گفت که عراق در دوره ریاست جمهوری جلال طالبانی شاهد امنیت و ثبات بود و ایشان همواره عامل ثبات و آرامش درعراق و منطقه بوده اند.
این ارگان خبری به نقل از وزیر اطلاعات کشورمان آورده است که جلال طالبانی همواره بر صبر انقلابی تاکید داشته اند که خط مشی مهمی در خویشتنداری است.
براساس این گزارش، جلال طالبانی در این دیدار از ملاقات با وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران ابراز خرسندی و خوشحالی کرد.
وزیر اطلاعات کشورمان روز گذشته (یکشنبه) نیز در اربیل با 'مسعود بارزانی' رییس حزب دمکرات کردستان عراق دیدار و گفت وگو کرده بود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید