خرید خودرو اروپایی با پرداخت ۱/۵ میلیون تومان در ماه! | اتاق خبر
کد خبر: 343246
تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1395 - 07:56
شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران شرایط فروش خودرو های رنو با پرداخت ۱/۵ میلیون تومان در ماه را آغاز کرد .

به گزارش اتاق خبر به نقل از اخبار خودرو ،شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران شرایط فروش خودرو های رنو با پرداخت ۱/۵ میلیون تومان در ماه را آغاز کرد . در این طرح فروش خودروهای ۷۰ تا ۱۰۰ میلیونی رنو شامل رنو سیمبل ، رنو داستر و رنو فلوئنس دنده ای صرفاً با پیش پرداخت ۵۰ درصد ارزش خودرو و بصورت پرداخت های چند مرحله ای انجام  ونهایتا در بازه زمانی ۷ روزه ، ۳۰ روزه و ۶۰ روزه تحویل مشتریان می شود .
جمشید حسینی، مدیر عامل نگین خودرو ضمن اعلام بازه زمانی حداکثر دو ماهه برای واریز پیش پرداخت های خودرو جهت ثبت نام اعلام داشت: “در هر مرحله کمتر از ۲۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود و همچنین مشتریان می توانند در خرید اعتباری تا سقف ۸۰ میلیون تومان از تسهیلات استفاده نمایند و در بازه های ۱۲ ماهه بدون کارمزد ، ۲۴ و۳۶ ماهه و کارمزد به ترتیب ۱۸ و ۲۱ درصد پرداخت نماید .”

 نکته حائز اهمیت فروش اقساطی رقم باز پرداخت ماهیانه مبلغ ۱/۵ میلیون تومان است ؛ عملاً هر ایرانی می تواند با پرداخت این مبلغ یک خودرو اصیل، صاحب نام و با تکنولوژی روز دنیا تهیه نمایند و امنیت خانواده خود را در جاده های کشور تضمین کند.

یکی از خصوصیات بارز خودرو های رنو، کیفیت واستهلاک پایین است بگونه ایی که این برند پرفروش اروپایی برای خودرو های خود گارانتی ۵ ساله در نظر گرفته و مشتری را از هر حیث پشتیبانی میکند، در کنار آن بسته هدیه سرویس رایگان تا ۵۰ هزار کیلومتر جهت این طرح فروش برای خریداران در نظر گرفته شده است.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید