ضریب نفوذ تلفن روستایی زنجان به ۲۵ درصد رسید | اتاق خبر
کد خبر: 343472
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 00:08
مدیرعامل شرکت مخابرات زنجان گفت: ضریب نفوذ تلفن روستایی استان به ۲۵.۴ درصد رسیده و تلاش می‌شود این میزان در سال جاری توسعه یابد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، نیکنام جدیدی شامگاه دوشنبه در جمع کارکنان شرکت مخابرات استان زنجان، با اشاره به دو برابر شدن پهنای باند اینترنتی، افزود: خوشبختانه مشکل اینترنتی در استان زنجان مرتفع شده است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر تعداد مشترکان تلفن ثابت استان سمنان ۳۴۶ هزار و ۱۷۸ مشترک طی سال گذشته بوده که امروز به ۳۵۹ هزار و ۲۰ مشترک رسیده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان زنجان به برنامه‌های مهم این شرکت در سال جاری اشاره کرد و گفت: طرح سه مرکز پرظرفیت تلفن ثابت با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال در شهرک‌های گلشهر کاظمیه، امیر کبیر زنجان و شناط ابهر در حال اجرا است.

جدیدی با اشاره به ظرفیت ۱۵ هزار مشترک تلفن ثابت در زنجان، گفت: ضریب نفوذ تلفن خانگی در استان ۳۶ درصد و ضریب نفوذ تلفن خانگی شهر زنجان ۴۰ درصد است.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان زنجان بابیان اینکه ضریب نفوذ تلفن روستایی استان به ۲۵.۴ درصد رسیده و تلاش می‌شود این میزان در سال جاری توسعه یابد، یادآور شد: یکی از وظایف مهم این شرکت تأمین زیرساخت‌های لازم فناوری ارتباطات در استان است و تا حدودی در شاخص‌های مختلف به موفقیت‌هایی رسیده است.

جدیدی تأکید کرد: واگذاری اینترنت از طریق «وای فای» یا وایرلس از برنامه‌هایی است که در سال ۹۵ انجام شود و همچنین افزایش سطح خدمات برای مشترکان و استفاده از تجهیزات به‌روز نیز از دیگر برنامه‌های این شرکت است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید