جابه‌جایی بی‌تدبیرانه پاس باعث بروز این وضعیت شد | اتاق خبر
کد خبر: 343593
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 06:00
نصرتی:
پیشکسوت تیم فوتبال پاس با ابراز تاسف از سقوط این تیم به دسته دوم گفت که موفقیتش در فوتبال را مدیون تیم پاس است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد نصرتی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به سقوط تیم پاس به دسته دوم چیست، گفت: واقعا از شنیدن این خبر ناراحت شدم. حدود 7 سال در این تیم بودم و بیشتر موفقیتم در فوتبال را مدیون این تیم و مکتبش هستم. پاس مربیان بزرگ و فوتبالیست‌های بزرگی را به این مملکت معرفی کرده بود. جابه‌جایی بی‌تدبیرانه این تیم باعث بروز این وضعیت شده است. البته آن تیمی که ما در آن بازی می‌کردیم، با آن چیزی که در همدان شکل گرفت خیلی فرق داشت. متاسفانه این تیم ریشه‌دار و پرافتخار را به نابودی کشاندند.

وی در پاسخ به این سال که آیا امیدی وجود دارد تا تیم پاس دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگردد بیان کرد: من امیدوارم که برگردد. باید این تیم وجود خارجی داشته باشد تا اگر فردا بچه‌ام از من پرسید که در کجا بازی کرده‌ای، بگویم کدام تیم. امیدوارم روزی این تیم دوباره به سطح اول ایران برگردد.

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال گسترش فولاد درباره آخرین وضعیت خودش گفت: در آخرین تمرین سال 94 گسترش فولاد مصدوم شدم و مجبور شدم تا جراحی کنم. در حال حاضر تمرین‌های سبکی را آغاز کرده‌ام تا آماده شوم.

او در پاسخ به این سوال که آیا با گسترش فولاد قراردادی دارید و اینکه چه پیشنهادهایی به شما رسیده است، عنوان کرد: قراردادم با گسترش فولاد به پایان رسیده و فعلا پیشنهادی ندارم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید