پیشنهادی از استقلال نداشتم | اتاق خبر
کد خبر: 343645
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 08:54
دراگان اسکوچیچ:
سرمربی پیشین تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه با هیچ تیمی برای فصل آینده صحبتی نداشته است، گفت: در جریان حضورم در استقلال برای فصل بعد نیستم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، دراگان اسکوچیچ در خصوص جدایی‌اش از فولاد خوزستان، گفت: خیلی دوستانه از این تیم جدا شدم و مسئولین فولاد نهایت همکاری را با من داشتند و از آنها به خاطر زحماتی که برای من کشیدند، تشکر می‌کنم. دیگر شرایط ماندن در فولاد را نداشتم و با توافقی که با یکدیگر داشتیم دوستانه از هم جدا شدیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با تیمی برای فصل بعد صحبت کرده‌اید یا خیر؟ گفت: می‌خواهم به کشورم برگردم و استراحت کنم. با هیچ تیمی هم صحبتی نداشته‌ام و به قول شما ایرانی‌ها سر نخواستن من دعواست.

سرمربی پیشین فولاد خوزستان در خصوص حضورش در استقلال تهران در لیگ شانزدهم گفت: الان که با شما صحبت می‌کنم، بارها این مطلب را از زبان همه شنیده‌ام اما نمی‌دانم چرا با خودم صحبت نکرده‌اند.

اسکوچیچ تاکید کرد: استقلال تمام تمرکزش را برای فینال جام حذفی گذاشته است و مطمئناً آنها آنقدر غیرحرفه‌ای نیستند که بیایند و با من صحبت کنند. من هم تمام اخباری که گفته می‌شود با استقلال به توافق رسیده‌ام را تکذیب می‌کنم زیرا هیچ صحبتی با مسئولین این تیم نداشته‌ام.

سرمربی پیشین فولاد خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: از سقوط ملوان به لیگ یک متأسف شدم زیرا در این تیم سرمربی بودم و خاطرات خوبی با مردم و بازیکنان ملوان بندرانزلی داشتم.

انتهای یپام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید