صنعت نساجی در مازندران احیا می شود | اتاق خبر
کد خبر: 343884
تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1395 - 00:29
استاندار مازندران گفت: احیای صنعت نساجی برای اشتغال جوانان در دستور کار استان است.

اتاق خبر: ربیع فلاح جلودار بعدازظهر چهارشنبه در افتتاح خط تولید کارخانه اکریلتاب بهشهر بابیان اینکه کمیته مخصوص برای احیای صنعت نساجی مازندران در نظر گرفته شود، گفت: درگذشته و در سال ۴۰ و ۵۰ گونی‌بافی، نساجی و...داشتیم و پنبه‌کاری فراوان داشتیم و اکنون نیز باید با حمایت برای احیای نساجی گام برداریم.

فلاح افزود: امروز وظیفه ما همچون رزمندگان دفاع است و اکنون‌که تهدیدی در امنیت نداریم تکلیف است که نسل روزهای جنگ وارد عمل شویم و جهادی کارکنیم و تاجایی که قابلیت راه‌اندازی کارخانه‌ها در استان وجود دارد باید پای کارباشیم و برای سربلندی ایران اسلامی تلاش شود.

فلاح گفت: اگر امروز خط مقدم ما در سوریه است باید بدانیم ما باید در ادامه راه شهدا برای سربلندی ایران تلاش کنیم و احیای صنعت نساجی مازندران در روز جوان و اعیاد شعبانیه در دستور کار است.

استاندار مازندران بابیان اینکه علی‌رغم تمام مشکلات اکریلتاب با تلاش مدیریت سرپا نگه‌داشته شد و برای تکمیل مجموعه تلاش دارد و نخ قالیبافی واحد جدید اکریلتاب بهشهر در ماههای آینده اشتغال را افزایش می‌دهد.

فلاح گفت: سرمایه‌گذار باید تعیین تکلیف موقعیت گذشته، حال و آینده در بیمه، تأمین اجتماعی، محیط‌زیست و.... داشته باشد و باید در تعهدات خود توجه و استمرار کار داشته باشد و تفاهم باشد تا تعهدات کارخانه اضافه نشود و لذا باید بر اساس حسن نیت، تعهد کار شود.

وی ادامه داد: امسال واحدهای تولیدی مشکل‌دار و چک برگشتی و...در دست اقدام است تا حضور یابند و مشکلات رفع شود، همچنین سال گذشته ۶۴۰ مصوبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید داشته‌ایم و ۳۰۰ واحد تولیدی بر اساس تفاهم راه‌اندازی و ۱۶۰ واحد تولیدی جدید در سال گذشته راه‌اندازی شد.

استاندار افزود: واحدهای دارای مشکل باید مورد به مورد رفع شود و با مذاکره از واحدهای تولیدی حمایت کنیم.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید