انتقاد کلوپ از داوری | اتاق خبر
کد خبر: 344205
تاریخ انتشار: 31 اردیبهشت 1395 - 07:40
سرمربی لیورپول بعد از شکست برابر سویا به انتقاد از داور بازی پرداخت و تاکید کرد که تصمیمات او روی روند بازی تاثیر گذاشت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، هواداران لیورپول امید زیادی داشتند که تیم‌شان با شکست سویا از یک طرف جام قهرمانی را در رقابت های لیگا بالای سر برد و از طرف دیگر هم سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد اما در نهایت این سویا بود که توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد تا یورگن کلوپ ثابت کند که مرد دیدارهای فینال نیست.

سرمربی لیورپول بعد از شکست برابر سویا گفت: بازی را بسیار خوبی شروع کردیم و به گل هم رسیدیم. یک گل دیگر ما هم مردود اعلام شد و می‌توانستیم به راحتی فاصله را افزایش دهیم. در نیمه نخست بازی طوفانی به نمایش گذاشتیم اما در نیمه دوم همه چیز تغییر کرد.

او ادامه داد: گل زود هنگامی که در نیمه دوم دریافت کردیم روند بازی را به کلی تغییر داد. بعد از دریافت این گل بازیکنان دیگر تمرکز لازم را نداشتند و به همین خاطر نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش گذاریم. در خط دفاعی عملکرد خوبی از خود نشان ندادیم و کاملا روشن بود که بازیکنان عصبی هستند. امیدوارم بودم که لیورپول جام قهرمانی را بالای سر برد اما الان اطمینان پیدا کرده‌ام که این شکست ما را قوی‌تر خواهد کرد. باید اعتراف کنم که امشب احساس ناامیدی و ناراحتی می کنم و دوست داشتم که قهرمان جام شویم.

سرمربی آلمانی لیورپول در ادامه سخنان خود به انتقاد از عملکرد داوری پرداخت و گفت: داور بازی سهم بسزایی در رقم خوردن این نتیجه داشت. او دو پنالتی آشکار را به سود لیورپول نگرفت. اگر یکی از پنالتی‌ها گرفته می‌شد می توانستیم با حاشیه امنیت بیشتری نیمه دوم را شروع کنیم. هیچگاه در دیدارهای نهایی تصمیمات داوری به سود تیم من نبوده است. از این می‌ترسم که دوباره چنین اتفاقاتی برای تیم من رخ دهد.

کلوپ تاکنون در 5 دیدار فینال تیمش را به میدان فرستاده است و نکته جالب اینکه در هر 5 بازی طعم شکست را چشیده است. او در این باره گفت: چیزهای مهم‌تری در زندگی وجود دارند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید