تیم ملی با ۱۶ بازیکن راهی توکیو می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 344417
تاریخ انتشار: 1 خرداد 1395 - 07:17
تیم ملی والیبال ایران جمعه شب با ۱۶ بازیکن راهی توکیو می شود تاقبل از آغاز رقابتهای انتخابی المپیک در دو دیدار تدارکاتی و دوستانه به مصاف چین و لهستان برود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، تیم ملی والیبال ایران خود را برای مسابقات انتخابی المپیک که از هشتم خردادماه به میزبانی ژاپن برگزار می شود، آماده می کند. دومین اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال از فردا (شنبه) در توکیو پایتخت ژاپن آغاز می شود و به مدت شش روز ادامه خواهد داشت. ملی پوشان والیبال ایران ساعت ۲۲  امشب از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را ترک می کنند.

تیم ملی والیبال ایران در شش روز اردوی خود در توکیو ضمن ادامه تمرینات آماده سازی خود در دو دیدار دوستانه و تدارکاتی به مصاف تیم های ملی والیبال چین (دوم خرداد) و لهستان (پنجم خرداد)  می رود.

سعید معروف، مهدی مهدوی، شهرام محمودی، امیر غفور، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، مجتبی میرزاجانپور، حمزه زرینی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، آرمین تشکری، مصطفی شریفات، فرهاد ظریف، علیرضا مباشری، محمد جواد معنوی نژاد و مهدی مرندی ۱۶ بازیکن اعزامی تیم ایران به توکیو هستند اما ۱۴ نفر از آنان در مسابقات انتخابی المپیک حضور خواهند داشت.

ملی‌پوشان کشورمان را اميرخوش خبر به عنوان سرپرست، رائول لوزانو به عنوان سرمربی، خوان سیچلو (دستیار)، محمد رضا تندروان و رحمان محمدی راد (مربی)، آندره اسپر (مربی بدنساز)، نوید مشجری و مهرداد مهرانپور (آنالیزرو)، دکتر سیامک افروزی (فیزیوتراپیست) و کمال سیف (مترجم) همراهی می کنند.

مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو از هشتم خردادماه با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می شود.

94105

نظرات
عاشق والیبال
| |
2016-05-21 14:04:28
خدا پشت وپناهشون باشه
ADS
ADS
پربازدید