برای موفقیت کاری به قرعه سخت نداریم | اتاق خبر
کد خبر: 344607
تاریخ انتشار: 2 خرداد 1395 - 03:30
سیدرضا افتخاری:
رئیس کمیته فوتسال با اشاره به گروه بندی رقابتهای جام جهانی کلمبیا گفت: برای اینکه موفق شویم نباید به این موضوع توجه کنیم که قرعه سخت یا آسان داریم.
 
به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، سید رضا افتخاری درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم ملی گفت: پس از بازدید از هتل پردیس دانشکده کرج، قراردادی را با این مجموعه به امضا رساندیم تا بازیکنان از دوشنبه تا پنجشنبه تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری کنند.
 
وی اضافه کرد: همان سیاستی را که برای حضور در جام ملت‌های ۲۰۱۶ فوتسال ازبکستان داشته ایم، برای جام جهانی فوتسال کلمبیا داریم تا با اقتدار بتوانیم موفق شویم. کادر فنی و بازیکنان با این هدف برنامه های خود را به طور ویژه پیگیری می کنند.
 
رئیس کمیته فوتسال در پاسخ به اینکه چرا اردوهای کیش و اردبیل لغو شد، گفت: از ابتدا به صورت قطعی برگزاری اردوی تدارکاتی در شهر های فوق اعلام نشده بود و پس از ارزیابی شرایط محیطی، امکانات و اسکان به این نتیجه رسیدیم که البرز بهتر از اردبیل و جزیره کیش است. همانطور که می دانید آب و هوای کیش بسیار گرم است و از لحاظ اسکان نیز جای مناسبی را در اختیار نداشتیم. اردوی اردبیل نیز به دلیل نامساعد بودن سالن فوتسال مورد تایید قرار نگرفت.
 
افتخاری یادآور شد: تا زمانی که موضوعی قطعی نشود آن را اعلام نمی کنیم. بارها اعلام کرده ام که با قطعیت یافتن هر موضوعی آن را از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال که مرجعیت دارد و قابل استناد است، مطرح می کنیم. ابتدا در برخی رسانه ها مطرح شد که اردوی فوتسال در کیش و اردبیل برگزار خواهد شد و دوباره نوشتند که لغو اردوی تدارکاتی و این در حالی بود که هنوز در حال مذاکره و بررسی شرایط بودیم. برخی رسانه ها شیطنت کرده و همین امر موجب شد تا شبهه ای ایجاد شود مبنی بر لغو پی در پی اردوهای تدارکاتی ایجاد شود.
 
رئیس کمیته فوتسال در ادامه در خصوص حضور نمایندگان ایران در جمع برترین نامزدهای فوتسال جهان در ادامه بیان کرد: اگر افرادی که این انتخاب ها را انجام دادند، اطلاعات دقیق تری نسبت به بازیکنان ما به دست‌شان می رسید شاید اکنون جایگاه های بالاتری را در اختیار داشتیم. اما برای شروع نیز کسب چنین جایگاه هایی در بین برترین نامزهای فوتسال جهان عالی است. ما باید شایستگی های خود را نشان دهیم تا مقام های بالاتری را به دست اوریم.
 
وی با بیان اینکه اکنون دو سال است که فوتسال با آرامش کارهای خود را انجام می دهد و سر و سامان گرفته است، خاطر نشان کرد: به مدت دو سال است که فوتسال سر و سامان گرفته و این رشته با آرامش برنامه های خود را دنبال می کند.
 
افتخاری درباره ایجاد پایگاه ویژه برای فوتسال در آسیا گفت: نشستی را با علی کفاشیان، محمد حسین علیزاده و جوادی برگزار کرده و شرایط ایجاد پایگاه ویژه برای فوتسال در آسیا را در ایران بررسی کردیم. با توجه به اینکه علی کفاشیان ریاست فوتسال در آسیا را دارد، ایشان برنامه ریزی های مدونی برای موفقیت این ورزش داشته بر همین اساس قصد داریم تا پایگاه ویژه برای فوتسال در آسیا را ایجاد کنیم. اگر این موضع اجرایی شود کار بزرگی را در آسیا انجام داده ایم و بدون شک تلاش ما مورد تقدیر کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا قرار خواهد گرفت.
 
رئیس کمیته فوتسال در پایان درباره قرعه کشی رقابتهای جام جهانی فوتسال کلمبیا بیان کرد: اگر تیمی بخواهد در جمع برترین های جهان قرار بگیرید دیگر قرعه سخت و آسان برایش معنا ندارد. باید با تیم‌های سخت بازی کنیم تا از گروه خود صعود کرده و به نتیجه دلخواه‌مان برسیم. معتقدم باید تیم های بزرگ را از پیش رو برداشت تا به هدف‌مان که همان قرار گرفتن در بین ۴ تیم برتر جهان است؛ برسیم.
 
انتهای پیام/
کد: 94108
نظرات
ADS
ADS
پربازدید