فدراسیون فوتبال درگذشت عنایت الله دهمیانی را تسلیت گفت | اتاق خبر
کد خبر: 344783
تاریخ انتشار: 3 خرداد 1395 - 07:13
فدراسیون فوتبال درگذشت رئیس پیشین کمیته انضباطی این فدراسیون را تسلیت گفت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، متن پیام تسلیت فدراسیون بخاطر درگذشت عنایت الله دهمیانی-عضو کمیته انضباطی به شرح زیر است:
انالله و انا الیه راجعون             
هرآنچه خداوند بزرگ مقدّر می فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست و برآنچه که حکمت متعالی اش تعلق می گیرد هیچ کسی را جرأت تغییر و تعدیل نمی باشد. همانا برآنچه که می دهد شاکریم و بر نداده هایش نیز شکر می کنیم و چشم امید به رحمت واسعه پروردگار غفّار داریم. 

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش در فـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت. آری، با کمال تأثر و تألم ، با فُقدان همکار ارجمندمان آقای عنایت الله دهمیانی رو به رو شده ایم .

بدینوسیله درگذشت این همکار عزیز را به خانواده وی، کارکنان و تمامی بازماندگان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای این مرحوم طلب مغفرت و علّو درجات و برای خانواده عزیز، سایر بازماندگان و همکاران ایشان نیز صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم. ان شاء الله روح شان قرین رحمت واسعه الهی قرار گیرد.

گفتنی است،  عنایت الله دهمیانی رئیس اسبق و عضو فعلی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شنبه شب به علت ایست قلبی دارفانی را وداع گفت. مرحوم دهمیانی سالها در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عضویت داشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید