ده مرد بدبخت شده بدست کارداشیان ها! | اتاق خبر
کد خبر: 345201
تاریخ انتشار: 4 خرداد 1395 - 11:49
روایت زندگی پرفراز و نشیب 10 مرد مرتبط با خانواده کارداشیان
مردانی که با این خانواده به هر نوعی در ارتباط بوده اند به نوعی در زندگی حرفه ای و شخصی خود دچار مشکلات فراوان و به نوعی بدبخت شده اند.

اتاق خبر- خانواده کارداشیان یکی از شناخته شده ترین افراد در صنعت سرگرمی در سطح جهان به شمار می روند. در نه سال گذشته بینندگان برنامه چه خبر از کارداشیان ها در شاهد رشد و تغییرات این خانواده مشهور بوده اند. با این حال به نظر می رسد که مردانی که با این خانواده به هر نوعی در ارتباط بوده اند به نوعی در زندگی حرفه ای و شخصی خود دچار مشکلات فراوان و به نوعی بدبخت شده اند.

با هم نگاهی به ده مردی می اندازیم که به نوعی با این خانواده در ارتباط بوده اند و مشکلات فراوانی که برای آنها به وجود آمد:

 

10- ری جِی (Ray J)

خانواده کارداشیان به نوعی شهرت خود را به این مرد مدیون است. در سال 2003، فیلمی خصوصی از وی و کیم کارداشیان به بیرون درز کرد. نکته جالب در این مورد این بود که ری جی در آن زمان شهرت بسیاری داشت و کیم چهره ناشناخته ای به شمار می رفت. بعد از این جریان شهرت ری جی کاهش پیدا کرد و در مقابل کیم کارداشیان مرکز توجه قرار گرفت و یکشبه به شهرت رسید.

 

9-دیمون توماس (Damon Thomas)

تا به حال اسم دیمون توماس را شنیده اید؟ احتمالا نه، اما شاید برایتان جالب باشد که کیم کارداشیان با وی که یک تهیه کننده موسیقی از سال 2000 تا 2004 ازدواج کرده است! با این حال بعد از جدایی این دو از یک دیگر کیم مسیر شهرت را پیمود در حالی که دیمون تنها شاهد این ماجرا بوده است. سال 2014 دیمون توماس از خانه اش اخراج شد. دلیل این کار خودداری کیم کارداشیان از پرداخت اجاره منزل بود.

 

8- لامار اودوم (Lamar Odom)

لامار اودوم بستکتبالیست حرفه ای بود اما تا زمانی که تا سال 2009 با کلویی کارداشیان خواهر بزرگتر کیم کارداشیان ازدواج نکرده بود شهرت چندانی نداشت. با این حال همه چیز خیلی سریع تغییر کرد و بعد از جدایی از کلویی، لامار دیگر به جایگاه خود بازنگشت.

 

 

 

 

7- کریس همفریز (Kris Humphries)

کریس همفریز بسکتبالیست دیگری بود که تا قبل از ازدواج با کیم کارداشیان شهرت چندانی نداشت. در سال 2011 این دو در میان سر و صدای بسیار رسانه ها و در مراسمی باشکوه  با یکدیگر ازدواج کردند اما بعد از 72 روز کیم درخواست طلاق خود را به دادگاه ارائه کرد. شایعاتی نیز در این میان مطرح بود که این ازدواج نمایشی بوده است. با این حال کریس نتوانست دوباره زندگی حرفه ای و شخصی خود را سر وسامان دهد و به سرعت از دیده ها ناپدید شد.

 

 

 

6- برودی جِنِر (Brody Jenner)

اگر شما از طرفداران قدیمی سریال های قدیمی باشید شاید برودی جنر را به خاطر سریال واقع نمای تپه ها((The Hills که از شبکه MTV  پخش می شد به یاد بیاورید. بعد از به روی آنتن رفتن چه خبر از کارداشیان ها، برودی به امید شهرت بیشتر به جمع بازیگران این سریال پیوست. با این حال این کار تداومی نداشت و بعد از مدتی وی از جمع بازیگران نمایش چه خبر از کارداشیان ها جدا شد.

 

 

 

5- کاینی وست (Kanye West)

کاینی وست بیشتر به خاطر رفتارهای خود ویرانگرانه خود شهرت بیشتری نسبت به  ازدواج و ارتباط وی با کیم کارداشیان دارد. با این حال وی بسیاری از اعتبار حرفه ای خود را به دلیل ازدواج با کیم از دست داده است

 

 

 

 

 

4- تایگا (Tyga)

شکی نیست که تایگا خواننده رپ ساکن کالیفرنیا توجه رسانه های بسیاری را به دلیل ارتباط خود با کایلی جِنِر به دست آورده است. با این حال هیچکدام از رسانه ها به دلیل ارتباط تایگا با دختری که زیر سن قانونی است دل خوشی ندارد. با این حال در رسانه ها همواره وی را به دلیل این ارتباط شماتت می کنند.

 

 

 

 

3- راب کارداشیان (Rob Kardashian)

وقتی که سریال چه خبر از کارداشیان ها شروع شد راب به عنوان برادر خوشتیپ کیم، توجه بسیاری از زنان و دخترانی که بیننده این سریال بوده اند جلب کرده بود. با این حال بعد از کشمکش هایی در زندگی شخصی، اضافه وزن باعث شد که وی تبدیل به لکه ننگ خانواده تبدیل شود. به نظر می رسد که عضو خانواده کیم بودن نتوانسته سودی به حال وی داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

 

2- بروس جِنِر (Bruce Jenner)

در سال های اخیر، بروس جنر که به عنوان یکی از بزرگترین ورزشکاران زنده شناخته شده و به عنوان مرد خانواده کارداشیان-جنر در میان بینندگان تلوزیونی معروف است. با این حال برای بینندگان تلوزیونی روشن بود که رابطه وی با کریس چندان خوب پیش نمی رود. هرچند به نظر می رسد بعد از عمل تغییرجنسیت، بروس زندگی بهتری را در حال تجربه کردن است.

 

 

 

1- اسکات دیسیک (Scott Disick)

اسکات دیسیک و کورتنی کارداشیان رابطه بسیار پرتنشی را برای سال ها گذارنده اند و به نظر می رسد که یکی دیگر رابطه خود را با اعضای خانواده کارداشیان در حال  قطع کردن است. با این حساب به نظر می رسد که خواهران کارداشیان دوباره در حال جمع شدن در کنار هم هستند.

 

 

94105ت

ترجمه: اتاق خبر

منبع:http://celebritytoob.com

نظرات
ADS
ADS
پربازدید