«محرم» خودش را گردن زد! | اتاق خبر
کد خبر: 345547
تاریخ انتشار: 4 خرداد 1395 - 22:44
آنچه دوشنبه شب عادل فردوسی پور به نمایش گذاشت، حزن انگیز و دردناک است. برنامه‌ای پر بیننده که قسمتی از کُنداکتور پُر ترافیک خود را به کاپیتانی اختصاص می‌دهد، تا او، آرام آرام خودش را گردن بزند!

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا: از برنامه شادِ کعبی، صحبت های بی فایده طارمی، و گفت و گوی دست نشان و خطیبی که بگذریم، هضم حضور محرم، بسیار سخت بود. کشاندن محرم به تهران و حلق آویز‌ کردن او، به قدری سخت، غیر قابل باور و دلخراش بود که گویی میلیون ها بیننده سمجِ تلویزیون، هاج و واج، یکی از صدها جنایت داعش را تماشا می کنند! فردوسی پور محرم را به برنامه اش دعوت کرد، خوش آمد گفت، چایی آورد، و البته دَست به سینه نشست تا محرمِ، ساده لوحانه، چاقویی در دست بگیرد و نوکِ آن را در گردنِ کَج شده خود، فرو کند!

محرم آمده بود خود را مُبرا کند، اما این اتفاق رخ نداد! صحبت های تند و تیزی که از سادگی بر زبان آورد، محرم و اعتبار محرم را، نشانه گرفت.

دست و پا زدن های محرم هم به هیچ عنوان افاقه نکرد، او هر چه تلاش کرد و هر چه که تقلا کرد تا طناب پیچیده شده به دور گردنش را باز کند، موفق نبود و این طناب با هر سوال عادل، سفتُ سفت تر شد! تا جایی که او در مقابل چشمانِ مردم، در یکی از پر بیننده ترین برنامه های رسانه ملی، آرام و بی صدا، با خنده هایی تلخ، جان دهد! البته اگر بخواهیم مرگ محرم را کالبد شکافی کنیم، به چیزی جز سادگی، تَوهم زدگی و فریب خوردگی نخواهیم رسید.

او مظلومانه، در چنگال قدرت طلبی و سهم خواهی مدیران مچاله شد!

او ساده بود چرا که، کدام عقل سلیمیٖ، در برنامه عادل، هر آنچه نباید بگوید، را می‌گوید؟ کدام عقل سلیمیٖ، در برنامه عادل، ماهیت فوتبال و آدم های فوتبال را نشانه می‌رود؟

محرم آمده بود تهران تا طنابِ به دور گردنش افتاده را شُل تر کند، اما...

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید