نصیرشلال: انجام تزریق دوم برایم خطرناک است | اتاق خبر
کد خبر: 345849
تاریخ انتشار: 6 خرداد 1395 - 05:31
اخرین وضعیت آسیب دیدگی نایب قهرمان المپیک
نایب قهرمان المپیک گفت: در مورد اینکه تزریق دوم را هم انجام دهم باید تصمیم‌گیری کنم اما چون خطرناک است تقریبا نظرها به سمت نزدن است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نواب نصیرشلال درباره آخرین وضعیت آسیب دیدگی‌اش در آستانه حضور در جام فجر که دومین رقابت گزینشی المپیک برای این وزنه‌بردار محسوب می‌شود، بیان کرد: هنوز پزشکان نظر قطعی نداده‌اند. با دکتر نوروزی و یکی دو ارتوپد صحبت کرده‌ایم. کارهای فیزیوتراپی‌ام را نیز زیر نظر دکتر نوروزی انجام می‌دهم تا نظر نهایی را اعلام کنند.

او ادامه داد: نظرها بر این است که تزریق دوم در کمرم را انجام دهم اما این کار خطرناک است زیرا امکان دارد درد را ساکت کند اما وقتی من فشار بیاورم تاثیر مخرب بگذارد. حتی پزشک هم گفت ممکن است پاهایم بی‌حس شود. آن زمان مسئولیت این با چه کسی است؟ از این رو فکر می‌کنم چون آسیب آن زیاد است نظرها به سمت نزدن باشد. با این حال باید دید چطور می‌شود. نظر سرمربی تیم ملی و کادر پزشکی هم مهم است. البته تصمیم نهایی را باید خودم بگیرم. در نهایت پس از رسیدن به یک جمع‌بندی طی دو روز آینده تصمیم خواهیم گرفت.

نایب قهرمان المپیک با ابراز ناراحتی از آسیب دیدگی‌اش گفت: هنوز نتوانسته‌ام به طور کامل این اتفاق را هضم کنم و نسبت به آن واکنش نشان دهم. واقعا در شوک هستم. اول باید در مورد اینکه بخواهم تزریق دوم را انجام دهم تصمیم بگیرم و بعد به فکر این باشم که در جام فجر شرکت کنم یا خیر.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید