با هیچ کس اختلاف ندارم | اتاق خبر
کد خبر: 345881
تاریخ انتشار: 6 خرداد 1395 - 08:11
کیانوش رستمی:
نایب قهرمان وزنه برداری جهان گفت: من با کسی اختلافی ندارم و اینکه تمرین‌هایم را به صورت شخصی جلو می برم با هماهنگی فدراسیون بوده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کیانوش رستمی در حاشیه مراسم به اهتزاز درآمدن پرچم امام رضا (ع) در محل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که در المپیک ریو چه کسی قرار است برای او وزنه انتخاب کند؟ گفت: تا آن زمان اتفاقات قشنگی می‌افتد. من سعی می‌کنم تا آن موقع به این مسائل فکر نکنم و هر چیزی که خیر است اتفاق می‌افتد. سعی من بر این است پرچم ایران را به اهتزاز درآورم و برای این کار نیز ریاضتش را می‌کشم.

او درباره کسب مدال در المپیک گفت: کار واقعا سخت است. همه در المپیک برای کسب مدال شرکت می‌کنند. استرسش زیاد است البته من استرسی ندارم.

رستمی در پاسخ به این پرسش که چه اختلافی با سجاد انوشیروانی دارد تصریح کرد: من هیچ اختلافی با کسی ندارم مهم این است که تمرین‌هایم را به بهترین نحو انجام دهم. این که به صورت شخصی تمرین کنم را با کادر فنی و فدراسیون هماهنگ کرده‌ام و آن‌ها نیز با خواسته من موافقت کردند.

او ادامه داد: من در کنار ملی‌پوشان هستم اما با تمرین‌های شخصی خود جلو می‌روم. مهم‌ این است که بتوانم به بهترین نحو تمرین کنم و مطابق علم روز دنیا تمرین کنم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید