تصمیمی برای حضور در لیگ برتر بسکتبال نداریم | اتاق خبر
کد خبر: 346144
تاریخ انتشار: 7 خرداد 1395 - 17:57
مدیر عامل باشگاه مهرام:
امیرمحمد گنجی اعلام کرد باشگاه مهرام فعلا تصمیمی برای حضور در لیگ برتر بسکتبال ندارد.

به گزارش اتاق خبر، در روزهای پایانی لیگ برتر بسکتبال صحبت‌هایی مبنی بر حضور مهرامی‌ها در فصل آینده لیگ شنیده می‌شد و خیلی‌ها تاکید داشتند که مهرام بازخواهد گشت اما امیرمحمد گنجی مدیرعامل باشگاه مهرام در گفت و گویی به طور ضمنی این موضوع را رد کرده اما در هر حال اشاره‌ای هم داشته که مهرام اگر بخواهد می‌تواند وارد لیگ برتر فصل آینده شود.

 او درباره احتمال بازگشت مهرام به لیگ برتر بسکتبال گفت: ما تصمیمی برای حضور مجدد در لیگ برتر نداریم. ضمن اینکه هر زمانی که تصمیم بر حضور بگیریم به خاطر ساختارهای محکمی که داریم، می توانیم قدرتمند ظاهر شویم. اگر بتوان قبل از شروع لیگ، قهرمان و نایب قهرمان آن لیگ را پیش بینی کرد باید فاتحه آن رشته ورزشی خوانده شود. تنها حضور تیم های قوی با داشتن بازیکنان قوی می تواند تنور مسابقات را گرم کند.

 گنجی ادامه داد: به نظر من کسانی که دلشان برای بسکتبال ایران می سوزد باید چاره ای بیاندیشند تا مسابقات با شور و هیجان بیشتری برگزار شود. لیگی برای مربیان، بازیکنان و باشگاه ها درآمدزا محسوب می شود که در آن رقابت به معنی واقعی کلمه وجود داشته باشد. لیگی که قابل پیش بینی است درآمدش روز به روز پایین تر می‌آید. باشگاه مهرام ترجیح می دهد که به جای حضور در سوپر لیگ ایران تمام تمرکز خود را صرف بخش پایه کند تا شاید بتواند به آینده بسکتبال ایران خدمت کند.

 مدیر عامل مهرام همچنین بیان کرد: ما بعد از سالها تلاش، بازیکنان بسیار جوانی را پرورش دادیم که بسیاری از آنها از رده های پایه تحت آموزش مهرام بوده اند. این بازیکنان در کنار بازیکنان بزرگتر آموزش دیدند و به مرحله ای رسیدند که توانستند در سوپر لیگ ایران بدرخشند. بنا به دلایلی که هرکسی که بسکتبال را پیگیری می کند، می داند و احتیاجی به اشاره این جانب نیست، ما به این نتیجه رسیده ایم که شاید حضور مهرام در سوپر لیگ به صلاح بسکتبال نباشد. ما ترجیح دادیم که به جای حضور در سوپر لیگ به رسالت اصلی خود در بسکتبال که استعدادیابی نسل آینده است بپردازیم.

 او افزود: در همین رابطه نیز لیگی با نام "بسکتبال برای آینده " راه اندازی کرده ایم. همان طور که باشگاه مهرام هیچ گاه از هیچ کمک دولتی استفاده نکرده است، این لیگ نیز 100 درصد خصوصی است. هدف از ایجاد چنین لیگی این است که بازیکنانی که در کانون های مهرام آموزش می بینند، در شرایط مسابقه قرار گیرند و آنچه را که آموخته اند در سنین پایین در زمین مسابقه به اجرا در آورند.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید