انتظار بیجا از سعداوی نداریم | اتاق خبر
کد خبر: 346208
تاریخ انتشار: 8 خرداد 1395 - 04:29
مدیرعامل باشگاه فولاد:
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان می‌گوید همه به دنبال کسب نتایج خوب در لیگ شانزدهم هستند اما نباید انتظارات بیجا از نعیم سعداوی داشته باشند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا اژدری زاده درباره انتخاب نعیم سعداوی به عنوان سرمربی فصل آینده فولاد خوزستان اظهار کرد: پس از جلسات متعدد با هیات مدیره و چند مربی، برای یک فصل با نعیم سعداوی به توافق دست یافتیم و قرارداد رسمی را منعقد کردیم. البته امیدوارم سعداوی عملکرد بسیار خوبی همراه با فولاد داشته باشد و تا سالیان سال این همکاری را ادامه دهیم. او یکی از بازیکنان و مربیان باسابقه استان است.

مدیرعامل فولاد درباره اینکه هواداران این تیم هم در طول فصل گذشته خواستار جایگزین کردن سعداوی به جای اسکوچیچ بوده‌اند و با این اتفاق احتمالا خوشحال خواهند شد گفت: سعداوی یکی از مربیان باسواد کشور است. او مدرک مهندسی نفت را دارد و از طرفی در زمانی که بازیکن بوده توانسته ارزش‌های خود را در تیم ملی و تیم‌های باشگاهی از جمله فولاد به نمایش بگذارد. ضمن اینکه او چند سالی هم در مجموعه فولاد حضور داشته و شرایط این تیم را می‌داند.

او ادامه داد: امیدوارم از تجربیات او به نحو احسن استفاده کنیم تا تیم خوبی را هم روانه مسابقه‌ها کنیم و در جدول جایگاه خوبی داشته باشیم.

اژدری زاده درباره شروط دو طرف برای همکاری در لیگ شانزدهم تاکید کرد: در هر صورت همه ما خواهان پیشرفت و موفقیت هستیم و مجموعه فولاد و نعیم سعداوی این هدف را دنبال می‌کنند. با این نیت کار را شروع کرده‌ایم. ما واقعیت‌ها را می‌بینیم و ضمن کسب بهترین نتایج نمی‌خواهیم انتظارات نابجایی را به وجود بیاوریم. باید نتایجی درخور شان فوتبال خوزستان کسب کنیم.

مدیرعامل فولاد در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود ماتیاس چاگو یکی از بازیکنان خارجی و تاثیرگذار فولاد در لیگ پانزدهم روانه گسترش فولاد شده تصریح کرد: این قضیه صحت ندارد. او فعلا در استراحت به سر می‌برد و فصل نقل و انتقالات از تاریخ 25 خردادماه به طور رسمی آغاز می شود. الان بهترین زمان برای استراحت بازیکنان و حضور در کنار خانواده‌هایشان است. او هم فعلا در ایران نیست و فکر نمی‌کنم تصمیمی درباره این موضوع گرفته باشد. اگر چاگو جزو بازیکنان مد نظر سعداوی باشد ما هم علاقه‌مند به ادامه همکاری با این بازیکن هستیم.

اژدری‌زاده افزود: حقیقتا نمی‌دانم او با گسترش فولاد قرارداد بسته است یا نه. فقط می‌دانم که او پس از اتمام لیگ راهی کشور خودش شد.

مدیرعامل فولاد با اشاره به رشد فوتبال خوزستان در چند سال گذشته گفت: فوتبال خوزستان در سه سال گذشته دو قهرمانی لیگ برتر و سه صعود از لیگ دسته یک به لیگ برتر داشته است که موفقیت خوبی به شمار می‌رود. ما در استان استعدادهای خوبی داریم و نشان دادیم در حال بازگشت به اوج فوتبال خوزستان هستیم. ما هیچ دغدغه‌ای از نظر بازیکن نداریم و می‌توانیم از بازیکنان بومی استان و بازیکنان خوزستانی شاغل در شهرهای دیگر استفاده کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید