دادگاه به نفع «جانی دپ» و به ضرر «امبر هرد» حکم داد! + گزارش کامل | اتاق خبر
کد خبر: 346443
تاریخ انتشار: 8 خرداد 1395 - 14:11

به گزارش اتاق خبر، تنها 15 ماه از زندگی مشترک جانی دپ 52 ساله  و امبر هرد 30 ساله می گذرد که اکنون این زندگی مشترک رو به پایان است، امبر هرد بازیگر موفق سینمای هالیوود که تنها 2روز بعد از مرگ مادر جانی دپ از وی درخواست طلاق کرد اکنون این درخواست طلاق از سوی جانی دپ در دادگاه رد شد.

امبر هرد که دلیل جدایی اش را از جانی به خاطر اذیت و ازار های وی اعلام کرده بود خواستار جدایی از ستاره محبوب دنیای سینما، جانی دپ شده است.

صبح امروز امبر هرد در دادگاه با چهره ای کبود حاضر شد که همین امر باعث شد سوژه جدید و داغ رسانه ها گردد وی علت این کبودی ها را جانی دپ دانست و در دادگاه عنوان کرد که جانی دپ با شنیدن خبر طلاق از شدت خشم موبایل «آی فون» را به صورتش پرت کرده و وی را مورد کتک قرار داده است.

گزارش دادگاه: امبر هرد: 21 می 2016 بود من و دوستانم تویه خونه نشسته بودیم که جانی از مراسم دفن مادرش برگشته بود و خیلی باهم خوب بودیم و درباره مراسم حرف زدیم و اونم خیلی اروم بود که بعدش همه چیز تغییر کرد و بدون دلیل عصبانی شد و منو مقصر میدونست برای چیزی که ازش اطلاعی نداشتم و سعی کردم با دوستم تماس بگیرم که ازش کمک بخوام، موبایلو برداشتم و با دوستم تماس گرفتم گقتم میترسم و جانی بسیار عصبانی و خشمگینه نمیدونم چی شد که دستم خورد به پخش کننده صدا و صدای دوستم پخش و جانی شنید و خیلی عصبانی شد و به طرفم حمله ور شد و گوشیو ازم گرفت و اونو کوبید تو صروتم و منو پرت کرد روی زمین و خوشبختانه دوستم هنوز صدای مارو از از طریق گوشی میشنید و من درحال گریه کردن بودم که جانی به سمت من اومد موهای من رو گرفت و سعی کرد کتکم بزنه که همسایمون بخاطر ترس و بعضی مشکلات کلید خونرو بهش داده بودم وارد خونه شد و جلوی جانی گرفت و بعد من داد زدم تا این که بادیگرادهای جانی اومدن و من با ترس گفتم اگه یکبار دیگه جانی به من اسیبی برسونه با پلیس تماس میگیریم و من از ترس جانی به خانه همسایه رفتم، البته این اولین باری نیست که جانی با من اینجوری رفتار میکنه ماه گذشته بعد از مراسم تولدم جانی دوباره منو کتک زد و من به مدت یک ماه خونرو از ترس وی ترک کردم.

امبر هرد در دادگاه صبح روز28 می 2016 اعلام کرد که خواستار جدایی سریع از جانی دپ میباشد و وی خواهان 50 میلیون دلار نفقه به صورت ماهانه از جانی دپ برای گزراندن زندگی است، همچنین امبر گفت که قاضی باید حکم دهد تا جانی به مدت 52 هفته در مرکز کنترل خشم مورد بررسی های سلامتی قرار بگیرد.

حکم قاضی در دادگاه:

1) نفقه 50 میلیون دلاری امبر هرد مورد تایید قرار نمیگیرد 

2) با اطلاعاتی که پلیس در شب حادثه در تاریخ 21 می در اختیار ما قرار داده خانم هرد مورد ازار و اذیتی واقع نشده و احتمالا این داستان از صحت کمی برخوردار است زیرا برخی از دوستان نزدیک به خانم هرد گفته اند وی در ان شب در یک مهمانی بوده و اصلا جانی را ندیده است.

3) جانی دپ مشکل عصبی ندارد که به مرکز کنترل خشم برود .

4) جانی دپ حق هیچگونه تماس از هر طریقه ای و نزدیک شدن به امبر هرد را تا شعاش 100 متری ندارد و جلسه بعدی دادگاه در روز 17 جوئن 2016 برگزار خواهد شد.

اتاق خبر - گروه فرهنگی / شادی پشنگ

نظرات
نیلوفر
| |
2016-05-28 14:22:07
عجب...خیلی ناعادلانه اس اگه واقعا امبر حق داشته باشه..اگه جانی رو ندیده پس کی کتکش زده؟؟؟خیلی ممنون از بابت اطلاع رسانی سریعتون....سپاس
شیوا
| |
2016-06-11 16:44:15
امبر هرد خودزنی داره جانی دپ اونقدر مرد آرومیه که فک نکنم آزارش به مورچه ام برسه چه برسه بخواد یک زنو بزنه دختره روانیه
مهران
| |
2016-07-19 23:57:51
دختره روانی رفته مهمونی مست کرده سرش به جایی خورده بعد که از خواب پا شده فکر کرده جانی دپ کتکش زده ... حیف جانی دپ که این دیونه زنش باشه
ADS
ADS
پربازدید