فورد فیوژن 2017 ارتقاء می‌یابد(+عکس) | اتاق خبر
کد خبر: 346489
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1395 - 00:52
آخرین خودروی ارتقاء یافته فیوژن 2017 گروه صنعتی فورد با استفاده از قابلیت‌های متعدد رانندگی با وجود یک باک پر و یک باتری کامل شارژ شده می‌تواند مسافتی حدود 981کیلومتر( 610 مایل) را طی کند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  عصر ایران  دیگر خودروهای الکترونیک پلاگین هیبریدی می‌توانند در حالت الکتریک مسافت بیشتری را بپیمایند، اما بر اساس تخمین‌های سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا، آخرین خودروی ارتقاء یافته فیوژن 2017 گروه صنعتی فورد با استفاده از قابلیت‌های متعدد رانندگی با وجود یک باک پر و یک باتری کامل شارژ شده می تواند مسافتی حدود 981کیلومتر( 610 مایل) را طی کند. این میزان تقریبا دو برابر خودروهای پلاگین هیبریدی فعلی است.

طی مسافت بیشتر با پلاگین هیبریدی فورد

انرژی خودروی فیوژن 2017 فورد در مقایسه با مدل 2016MY با قدرت 884 کیلومتر(550 مایل)، بیشتر بوده و این افزایش انرژی مدیون تغییرات نرم‌افزاری در مجموعه انتقال قدرت هیبریدی و نسل جدید و بازسازی شده ترمزها رخ داده است.. این مکانیزم به بازیافت انرژی در باتری‌ها کمک می‌کند.

طی مسافت بیشتر با پلاگین هیبریدی فورد

براساس تخمین سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا، سامانه پلاگین هیبریدی از باتری الکتریک و موتور بنزینی بهره می‌برد، بنابراین این خودرو پس از طی مسافت 33 کیلومتری (21 مایلی) تمامی شارژ و ذخیره الکتریک خود را از دست می‌دهد. در اینجا خودرو به صورت خودکار به موتور فشار آورده و به این وسیله فیوژن946 کیلومتر (588 مایل) دیگر را با استفاده از قدرت پیشرانه می‌پیماید. بیشینه قدرت این خودرو با قدرت الکتریک حدود 136 کیلومتر در ساعت (85 مایل در ساعت) باقی می‌ماند.

 

طی مسافت بیشتر با پلاگین هیبریدی فورد

 حدود 10 هزار راننده آمریکایی معتقدند که خودروهای پلاگین هیبریدی قادر به طی مسافتی بیش از 420 کیلومتر نیستند. این میزان کمتر از نصف قابلیت‌های فیوژن جدید فورد است. با این وجود یک راننده با یک خودروی پلاگین هیبریدی الکتریک همواره راهی برای رسیدن به اولین پمپ بنزین و سوخت گیری مجدد پیدا می‌کند.

علاوه براین ارتقاء، فورد روی ظاهر جدید فیوژن نیز تغییراتی داه است. تغییرات ظاهری این مدل شامل جلوپنجره مشبک مشکی رنگ، تغییر گرافیکی چراغ‌ها و تغییرات جزئی دیگر می‌شود. نمای جلوپنجره کمی بزرگ‌تر شده و شکل کاپوت تغییر کرده است. چراغ‌های LED روزتاب و ارتقاء سطح کیفیت ‌تریم داخلی نیز از دیگر تغییرات عمده فیوژن هستند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید