اگر پوگبا در دسترس باشد برای خرید او اقدام می‌کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 347609
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1395 - 02:45
پرس:
رئیس باشگاه رئال مادرید می‌گوید در صورتی که پل پوگبا در این فصل بخواهد از یوونتوس جدا شود برای به خدمت گرفتن او اقدام خواهد کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رئال مادرید توانست برای یازدهمین بار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند و حالا امیدوار است بعد از مدتها قهرمانی در لالیگا را نیز از رقیب سنتی خود برباید. به همین خاطر باید منتظر تقویت رئال در بازار نقل و انتقالات باشیم.

فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید در نشست خبری خود درباره احتمال خرید بازیکنان جدید گفت: باید تاکید کنم که تیم ما در خط هافبک 6 بازیکن خوب و جهانی دارد و نمی‌خواهم به شایعات دامن بزنم. پوگبا بازیکن خوبی است و اگر او در دسترس باشد و در این تابستان بخواهد تورین را ترک کند برای خرید او اقدام خواهیم کرد و با یوونتوس مذاکرات خود را شروع می کنیم. باید با زیدان صحبت کنم. اولویت من این است که رئال مادرید هر سال بهتر از فصل قبل خود شود و به همین دلیل به خرید بازیکنان جدید نیاز خواهیم داشت و بعد از حرف زدن با زیدان درباره خریدهای بعدی تیم تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.

رئال مادرید در پنجره نقل و انتقالات قبل برای به خدمت گرفتن داوید دخیا با مشکل روبرو شد و نتوانست این دروازه‌بان را به خدمت بگیرد. او اکنون درباره احتمال تلاش دوباره برای به خدمت گرفتن دخیا گفت: این من نیستم که باید درباره این موضوع صحبت کنم و زیدان باید درباره این مسائل تصمیم بگیرد.

او درباره خروجی‌های رئال مادرید گفت: حتم دارم کاسیمیرو در رئال می‌ماند و صحبت هایی که درباره خروج او از رئال مادرید شنیده می شود صحت ندارد. او دوست دارد در رئال بماند و به بازیکن بزرگی تبدیل شود. درباره خامس هم باید بگویم که او تمرینات خود را دیر با بازیکنان اصلی انجام داد و باید ببینیم نظر سرمربی درباره ادامه کار چه خواهد بود و امیدوارم او نیز در رئال حضور داشته باشد.

رئال مادرید باید چندی دیگر در سوپرجام اروپا برابر سویا به میدان برود و امیدوار خواهد بود تا اقتخار دیگری را با زیدان به کلکسبون خود اضافه کند. رئال مادرید دو سال قبل نیز زمانی که قهرمان اروپا شد برابر سویا به میدان رفت و با دو گل رونالدو به برتری دو بر صفر رسید و قهرمان شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید