هنوز درمورد نویدکیا فکر نکرده ام | اتاق خبر
کد خبر: 347626
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1395 - 04:11
عبدالله ویسی:
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: هنوز در مورد اینکه از محرم نویدکیا استفاده کنم یا نه فکر نکرده ام اما آنچه برای مردم اصفهان اهمیت دارد موفقیت سپاهان است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، عبدالله ویسی عصر امروز در مورد آخرین وضعیت نقل و انتقالات تیم فوتبال سپاهان گفت: از شرایطی که پیش آمده راضی هستم. ما چند بازیکن را جذب کرده ایم و درحال مذاکره با بازیکنان دیگری هم هستیم.

وی در مورد پیش بینی اش از آینده سپاهان گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم یک تیم خوب و قدرتمند را برای سپاهان آماده کنیم.

ویسی در مورد اینکه آیا از محرم نویدکیا هم در این تیم استفاده خواهید کرد گفت: هنوز در این مورد فکر نکرده ام. به هر حال محرم محبوب است و بنده هم محبوب بوده ام. سپاهان هم محبوب مردم اصفهان است. چیزی که برای مردم مهم است موفقیت سپاهان خواهد بود. ما در تیم سپاهان بازیکن سالاری نخواهیم داشت و تلاش می کنیم تیم خوبی را برای لیگ آماده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد انتقاد قائم مقام استقلال خوزستان از اینکه وی با کولی بالی در منزلش قرارداد بسته  است گفت: کولی بالی یک بازیکن حرفه ای است و قصد داشت تیمش را عوض کند. حالا چه فرقی می کند در منزل من باشد یا جای دیگر.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید