پلیس: «امبر هرد» دروغگویی بیش نیست! | اتاق خبر
کد خبر: 347764
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1395 - 17:29

به گزارش اتاق خبر،"هرد" وقتی متوجه شده پلیس "لوس آنجلس" اطلاعات را  تکمیل کرده و گفته تماس در ساعتی که "هرد" گفته است نبوده و وقتی رسیدیم نه "هرد" آسیب دیده بود نه خونه بهم ریخته و بادی گاردها شهادت دادن که اصلا برخورد فیزیکی نبوده و دوست "جانی" هم ادعای باجگیری کرده و.. امبر هرد دستپاچه شده و حرفای بدی در مورد "جانی" زده و ادعا کرده که بیانیه بزودی به پلیس می نویسد که انها دروغ 

گفته اند و اگر از "جانی" بازجوی نکنید، شکایت می کنم.

و به این ترتیب با بیانیه صریح کلمه ی "هرد یک قهرمان است" توسط وکلایش او را مجدد برسر زبان ها انداخت. اگر بیانیه ی "هرد" تسلیم پلیس شود و کوتاهی پلیس ثابت! "جانی" بزرگ مورد بازجویی قرار می گیرد!!! او حرف خود را که با پلیس حین دعوا تماس گرفته را رد کرده چون در دادگاه پلیس شهادت داده که هیچ خبری در محل حادثه و آثار جرم بر صورتش نبوده و اینکه وکیل "جانی" وی را متهم به زیر سوال رفتن اعتبار "جانی" کرده رد کرده و با کمال حماقت گفته مثلا خواسته ریا نشو و برای آبروی "جانی" نگفته همان موقع به پلیس و بیانیه تسلیم نکرده!!!! .

 "هرد" با مظلوم نمایی هم چنین مدعی شده ماه هاست تحت آزار و اذیت "جانی"ست و بخاطر آبروی او سکوت کرده.

گفتنیست که دادگاه فقط حکم فاصله صد یارد و عدم هرگونه تماس را تا 17 ژوئن آن هم بخاطر ادعای ترس "هرد" صادر کرده وگرنه ادعای او را قبول نکرد تا خود"جانی" رسما در دادگاه شرکت کند. و هرگونه ادعا و درخواست مراجعه او به پزشک یا دوره های کنترل خشم یا تست الکل و مواد مخدر را رد کرده بود و دادگاه "جانی" را متهم نکرده ولی این زن سعی دارد او را به عنوان یک متهم به اداره ی پلیس و تیتر روزنامه ها بکشاند. هدفش چه شهرت باشد و پول (طبق حرف دوستانش) و چه به بهانه ی شهرت و پول عروسک خیمه شب بازی دست های پشت پرده باشد تا جریاناتی مثل "مایکل جکسون" تکرار شود ولی الان چهره ی قهرمانی ملت با گرایش خاص و فمنیست ها شده و به شهرت چندبرابر زمانی که توانسته بود"جانی" را  قانع به ازدواج با او کند با این حرکات و ضد او شدن رسیده. 

اتاق خبر - گروه فرهنگی / شادی پشنگ

نظرات
ADS
ADS
پربازدید