Performancing Metrics

سال شلوغی را در فوتسال بانوان و آقایان در پیش داریم | اتاق خبر
کد خبر: 347998
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1395 - 08:27
کفاشیان:
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال گفت: سال شلوغی در بخش فوتسال بانوان و آقایان در پیش داریم و باید برنامه ریزی یک ساله و مدونی داشته باشیم تا موفق شویم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی کفاشیان، نایب رئیس اول فدراسیون گفت: با توجه به فعالیت های فشرده فوتسال در کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا، باید برنامه ریزی دقیق و مدونی داشته باشیم تا در رده های مختلف آقایان و بانوان عملکرد قابل قبولی از خود به جای بگذاریم. اکنون المپیک داخل سالن بانوان در ترکمنستان را پیش رو داریم و باید اقدامات لازم را برای حضوری موفق انجام دهیم.

وی در ادامه درباره برگزاری لیگ بانوان، مسابقات آموزش و پرورش و تیم ملی فوتسال بانوان بیان کرد: مسابقات لیگ به صورت منظم برگزار می شود. همچنین آموزش و پرورش در بخش فوتسال بسیار پر رنگ تر از فوتبال فعالیت می‌کند و باید به فکر برگزاری مدون فوتبال در بخش آموزش و پرورش هم باشیم. با توجه به این که تداخل بین مسابقات داخل سالن آسیا و المپیک داخل سالن ترکمنستان وجود دارد، پیشنهادی را به کنفدراسیون فوتبال آسیا در نشست آتی خود در تایلند ارائه می دهیم تا تاریخ فینال مسابقات آسیایی را تغییر دهند. مرحله مقدماتی بازی‌های آسیایی از اواخر بهمن تا اوایل اسفند برگزار می‌شود که تیم ملی باید آمادگی لازم را کسب کند. بازی های دوستانه روسیه و لیگ باعث می شود تا تیم در شرایط آماده سازی خوبی قرار بگیرد.

نایب رئیس اول فدراسیون در ادامه بیان کرد: به دلیل نیاز به آمادگی تیم ملی بانوان در مسابقات آسیایی داخل سالن، به فدراسیون فوتبال تایلند پیشنهادی را برای برگزاری تورنمنت چهارجانبه در تایلند خواهیم داد تا تدارکات خوبی برای اعزام بازیکنانمان به مسابقات المپیک داخل سالن آسیا که شهریورماه سال آینده برگزار می‌شود، صورت گیرد.

وی همچنین اعلام کرد: به منظور برگزاری مقتدرانه لیگ بانوان باید بتوانیم بودجه‌ای جداگانه در نظر بگیریم تا در موارد ضروری از آن بودجه استفاده و مانع سقوط یک تیم به دلیل مشکلات مالی به رده های پایین تر باشیم.

نایب رئیس اول فدراسیون در پایان گفت: کسب عنوان قهرمانی فوتسال بانوان باعث موفقیت و افتخار برای هر کشوری است و از این موفقیت باید استفاده و موضوع بانوان را در هیات رئیسه فیفا و AFC پررنگ جلوه دهیم تا در همین راستا زیر ساخت‌های لیگ و فعالیت های بانوان را محکم تر کنیم. باید تمرکز ویژه ای بر روی فعالیت‌های بانوان داشته باشیم و با تخصیص بودجه‌ای صرفا جهت فعالیت بانوان بتوانیم مسیر رشد و گسترش این قشر را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید