Performancing Metrics

خونه به خونه توافق 20 میلیارد ریالی با محسن بنگر را تکذیب کرد | اتاق خبر
کد خبر: 348108
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1395 - 16:35
باشگاه فوتبال دسته یک خونه به خونه مازندران اعلام کرد توافق 20 میلیارد ریالی مسئولان این باشگاه با محسن بنگر شایعه ای بیش نیست.

مسئول اطلاع رسانی این باشگاه گفت : متاسفانه امروز خبری مبنی بر توافق 20 میلیارد ریالی مدافع ارزنده و مازندرانی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با تیم خونه به خونه مازندران در یکی از روزنامه های ورزشی کشور و به دنبال آن در سایت های مجازی منتشر شده است ، خبری که هم مالک و مسئولان باشگاه خونه به خونه و هم شخص محسن بنگر را در بهت و حیرت فرو برد.
محمد نعمتی افزود : باشگاه خونه به خونه مازندران در روزهای اخیر مذاکراتی با محسن بنگر داشت و این مدافع توانمند مازندرانی ، پرسپولیس تهران را اولویت اول فعالیتش برشمرد و گفت اگر زمینه حضورش در تیم پرسپولیس فراهم نشد، حتما برای کمک به فوتبال مازندران و لیگ برتری شدن خونه به خونه در این تیم توپ خواهد زد.
وی ادامه داد : نکته جالب اینکه ، محسن بنگر در مذاکرات با باشگاه به هیچ عنوان در خصوص مسائل مالی سخنی بر زبان نیاورده است و تمام هم و غمش این است در صورتی که به تیم خونه به خونه پیوست ، نهایت تلاش خود را برای کمک به این تیم و صعود به لیگ برتر به کار گیرد.
نعمتی گفت : متاسفانه بعضی از رسانه ها با درج اخبار کذب در این خصوص ، قصد دارند هم برای باشگاه ایجاد حواشی کنند وهم ذهنیت منفی از بازیکن متعصبی مانند محسن بنگر نزد فوتبال دوستان به وجود آورند.
مالک باشگاه خونه به خونه هم در این خصوص گفت : مذاکرات خوبی با محسن بنگر داشتیم و در خلال این مذاکرات به غیرت و تعصب این بازیکن پی بردیم. قاسم حسن زاده در گفت و گو با ایرنا افزود : اولویت اول بنگر تیم فوتبال پرسپولیس تهران است و اگر با این تیم به نتیجه نرسید در خدمت این بازیکن ارزنده استان خواهیم بود.
وی ادامه داد : تنها موردی که در مذاکرات مان به آن اشاره نکردیم مسائل مالی بود و ایشان عنوان داشتند خیلی خوشحال می شود کمک کند تا خونه به خونه نیز به مانند شموشک دوره مرحوم درویش به لیگ برتر صعود کند تا از این طریق دینش را به فوتبال مازندران ادا کند.
حسن زاده گفت : محسن بنگر معرفت خود را به ما ثبت کرد ، وی معتقد بود اگر حتی با پرسپولیس تهران به توافق رسید نیز هر کمکی که از دستش بر می آید از انجامش برای تیم خونه به خونه دریغ نکند.
وی افزود : بنگر گل سرسبد بازیکنان مازندرانی فوتبال ایران است و چه بیاید و چه نیاید همچنان برای ما شخصیتی ارزنده و بامعرفت به حساب می آید.
مالک باشگاه خونه به خونه به مطالب مندرج در رسانه ها هم اشاره کرد و گفت : می دانیم این مسائل از کجا آب می خورد و جای بسی تأسف است که خبرنگاران همین استان به این شایعات دامن می زنند و برای باشگاه ایجاد حاشیه می کنند.
حسن زاده افزود: خبرنگاران ورزشی نویس استان مازندران افرادی باشرف و خیرخواه فوتبال این استان هستند و دراین چند سال کمک زیادی به ما کردند ، ولی هدف معدود خبرنگارانی که قصد ضربه زدن به تیم را دارند به خوبی مشخص است و امیدواریم آنها نیز تلاش کنند تا در مسیر کمک به خونه به خونه قرار گیرند .
وی ادامه داد : جالب اینجاست که قبل از حضور مجموعه خونه به خونه و آقای پرهام در فوتبال مازندران، همین معدود خبرنگاران نیز در بوق و کرنا می کردند که چرا اسپانسرها از فوتبال این استان حمایت مالی به عمل نمی آورند ولی اکنون که پای کار آمدیم و تلاش می کنیم در پیشرفت و موفقیت فوتبال استان نقشی ایفا کنیم، دوستان چوب لای چرخ ما می گذارند و تیشه به ریشه فوتبال مازندران می زنند.
حسن زاده با اشاره به اینکه باشگاه خونه به خونه برای قراردادهای خود سقفی تعیین کرده است ، گفت : فصل گذشته تجربه اول ما در تیمداری بود و بازیکنانی را جذب کردیم که در 10 بازی آخر فصل کم آوردند ، اما امسال اولویت اول ما در جذب بازیکن ، مازندرانی های شاغل در لیگ برتر است و سعی می کنیم با جذب گزینه های مدنظر آقای مرزبان ، تیمی در خور باشگاه خونه به خونه روانه مسابقات کنیم .
مالک باشگاه خونه به خونه در پایان با بیان اینکه نقل و انتقالات را در محیطی آرام سپری خواهند کرد ، افزود : سیاست باشگاه در این فصل دوری ازحواشی است و لازم است هواداران خونه به خونه هم به شایعاتی که در خصوص این تیم مطرح می شود توجه نکنند و در جهت آرامش تیم گام بردارند.

منبع:ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید