Performancing Metrics

گیگز سرانجام از منچستریونایتد جدا می‌شود؟ | اتاق خبر
کد خبر: 348181
تاریخ انتشار: 14 خرداد 1395 - 10:22
به نظر می‌رسد رایان گیگز بعد از سال‌ها حضور در منچستریونایتد به عناون بازیکن و مربی، دیگر جایی در این تیم نخواهد داشت و باید فصل بعد او را روی نیمکت تیم دیگری ببینیم.

به گزارش اتاق خبر به نقل از گاردین، رایان گیگز سال‌ها در منچستریونایتد به عناون بازیکن و مربی حضور داشت و توانست رکورد بیشترین بازی را در این تیم به نام خود ثبت کند و در دورانی که لوییس فان خال و قبل از او، دیوید مویس سرمربی منچستریونایتد بودند، او به عنوان مربی تیم را هدایت کرد و حتی در برهه‌ای کوتاه، سرمربی یونایتد نیز شد. اکنون با حضور مورینیو در منچستریونایتد، او دیگر در این تیم به عنوان مربی کار نخواهد کرد و حضور او به عنوان مربی زیر 21 ساله ها نیز منتفی شده است.

رایان گیگز در 2 سال اخیر به عنوان دستیار فان خال در منچستریونایتد مشغول کار بوده است. او همچنین در آخرین فصل دوران فوتبالش، همزمان نقش دستیار دیوید مویس را نیز بر عهده داشت و پس از اخراج مویس از باشگاه، شیاطین سرخ را در 4 بازی واپسین لیگ هدایت کرد که نتیجه آن 2 برد، یک تساوی و یک شکست بود.

 

پیش از این، گزارش های رسیده حاکی از این بودند که سران منچستریونایتد قصد دارند از گیگز به عنوان پلی بین تیم بزرگسالان و تیم زیر 21 سال باشگاه استفاده کنند. با این حال، پس از اخراج شدن فان خال، هنوز هم سران رده بالای منچستریونایتد به گیگز توضیح ندادند که می خواهند از او در چه پستی استفاده کنند و هیچ ملاقاتی صورت نگرفته است.

 

گیگز بیش از هزار بار با لباس منچستریونایتد در میادین فوتبالی حاضر شده است و از 14 سالگی به عضویت این باشگاه در آمده است. او یک سال دیگر با یونایتد قرارداد دارد.

منبع: ایسنا

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید