Performancing Metrics

از نظر من والیبال ایران المپیکی شده است | اتاق خبر
کد خبر: 348288
تاریخ انتشار: 14 خرداد 1395 - 21:47
بهروز عطایی:
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران تاکید کرد تیم ملی ایران می‌تواند به عنوان تیم دوم راهی المپیک شود؛ هرچند الان هم والیبال ایران المپیکی شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بهروز عطایی درباره بازی تیم ملی والیبال ایران برابر چین گفت: بازی سختی برابر این تیم داشتیم و حساسیت این دیدار باعث شده بود پیش‌بینی نتیجه پایانی سخت شود. خوشبختانه بازیکنان ایران سختی این مسابقه را به خوبی درک کردند و توانستند به برتری برابر این تیم خوب آسیایی برسند. چین با توجه به عملکردش در این رقابت‌ها نشان داد تیم آماده‌ای است و برای حریفان خود خطرناک است. برخلاف آنچه همه می‌گویند، این تیم خیلی جوان است اما بازیکنان این تیم از سال 2009 کنار هم هستند و فقط دو بازیکن سرعتی این تیم تغییر کرده است.

او در ادامه افزود: همان طور که پیش از این همه پیش‌بینی کرده بودیم، توانستیم تمام رقبای آسیایی خود را شکست دهیم و اکنون حتی می‌توانیم به عنوان سه تیم برتری که FIVB انتخاب می‌کنند، راهی المپیک شویم. بازی برابر چین بسیار مهم بود و استرس و فشار روانی زیادی به بازیکنان ما وارد کرد. آن‌ها خیلی خوب کار کردند.

عطایی درباره نمایش بازیکنان ایران در این رقابت‌ها گفت: بازیکنان باکیفیت و تاثیرگذاری در اختیار داریم. هر بازیکنی در هر مسابقه‌ای امکان دارد نوسان داشته باشد. مطمئن هستم اگر به المپیک برویم، بازیکنان در این رقابت‌ها با آرامش بهتری بازی می‌کنند. ترکیب اصلی ما با نفرات روی نیمکت فاصله زیادی ندارند و همین باعث شد با وجود مصدومیت امیر غفور، شهرام محمودی به خوبی جایگزین او شود و جای خالی این بازیکن را احساس نکنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان گفت: تیم ملی ایران می‌تواند با برتری برابر لهستان به عنوان تیم دوم راهی المپیک شود. از نظر من همین الان هم تیم ملی والیبال ایران به المپیک صعود کرده است.

عطایی در پایان درباره عملکرد رائول لوزانو در این رقابت‌ها گفت: عملکرد هر مربی را با نتایجش می‌سنجند. خوشبختانه او عملکرد قابل قبولی داشت. جابه‌جایی بازیکنان در هر بازی باعث شد تیم ایران نتیجه بگیرد. تجربیات گذشته این مربی به او کمک کرد که در مقاطع حساس به تیم ملی کمک کند. در کل باید بگویم کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در این رقابت‌ها عملکرد خوبی داشته است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید