Performancing Metrics

مربی قرقیز از قهرمانان آلیش است | اتاق خبر
کد خبر: 348307
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 00:10
مبتدی:
مربی ارشد تیم ملی آلیش بانوان، مربی جدید تیم ملی آلیش را از قهرمانان این رشته دانست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فراست مبتدی با بیان اینکه مربی خارجی به تیم ملی اضافه می‌شود، در این مورد گفت: قرار بر این بود در اردوی دوم مربی خارجی حضور داشته باشد ولی به دلیل فعالیت های مربوط به شورای برون مرزی، به این اردو نرسید ولی در اردوی بعد در کنار تیم خواهد بود. مربی قرقیز شناخته شده و از قهرمانان جهانی و آسیایی در این رشته است. ان‌شاءلله که مثمرثمر باشد.

مبتدی که به همراه تیم ملی آلیش اردوی دوم را به پایان رسانده است، در خصوص اردو هم اظهار کرد: اردوی تبریز نسبت به اردوهای گذشته پرفشارتر بود. تمرینات سختی برگزار کردیم و ملی‌پوشان مخصوصا از لحاظ آمادگی جسمانی فوق العاده تغییر کرده بودند. تغیرات، قابل لمس و محسوس است. از لحاظ تکنیک و تاکتیک نیز شاهد تغییراتی در ملی‌پوشان بودم. تا قبل از رقابت های آسیایی، یک مرحله اردو دیگر نیز خواهیم داشت. امیدواریم با اتمام اردو ها، به نتیجه ای که مدنظر است دست یابیم.

او درباره برگزاری هر یک از اردو ها در یک استان اظهار کرد: کیفیت اردو حائز اهمیت است. اینکه چه استانی میزبان است، تفاوتی ندارد. استانداردهای کادر فنی تایید شود، کافی است. همچنین برگزاری اردوها در هر استان، ملی‌پوشان را از یکنواختی درمی‌آورد. در کنار ملی پوشان، از کشتی‌گیران استان نیز به عنوان حریف تمرینی استفاده می کنیم.

در پایان فراست مبتدی ضمن تشکر از نایب رییس کشتی بانوان تصریح کرد: منظمی از زمان حضورش با مدیریتی که انجام می دهد، به کشتی بانوان سر و سامان داده است. ان‌شاءلله که شاهد بهبود وضعیت خواهیم بود و نتیجه لازم را کسب می‌کنیم.

رقابت های جهانی آلیش، شهریور ماه به میزبانی قرقیزستان و مسابقات آلیش آسیایی نیز اوایل تیرماه در ترکمنستان برگزار می شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید