افتخار می‌کنم از مزرعه آمده‌ام | اتاق خبر
کد خبر: 348386
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 12:34
نجف نژاد:
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه بهرام افشارزاده باید از استقلال برود و مدیرعامل جدید برای این باشگاه انتخاب شود، گفت: دو هفته مانده به اتمام لیگ خواستم پرویز مظلومی برکنار شود.

اتاق خبر: مقداد نجف نژاد درباره صحبت‌های تند مسعود معینی علیه وی که هفته گذشته مطرح شد، گفت: اول از همه باید بگویم به اینکه از مزرعه آمده‌ام، افتخار می‌کنم. مزرعه مظهر تلاش و همت است. آقای معینی به قومیت مازندران و اهالی با فرهنگ آن منطقه اهانت کرده است که قطعا از طریق مجاری قانونی آنرا پیگیری می‌کنم. این حق مسلم مردم شمال ایران است و من صد درصد از آقای معینی شکایت خواهم کرد.

قدم‌های مثبتی در ورزش برداشتم
وی افزود: بنده چهار دوره در مجلس خدمتگذار مردم بودم. هر چهار دوره در کمیسیون ورزش بودم و سال آخر هم با رای قاطع به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شدم. در این مدت هم قدم‌های مثبتی را در جهت تقویت ورزش برداشتم.

«منم منم» ندارم
رئیس هیات مدیره استقلال خاطرنشان کرد: علاوه بر این، حدود ۱۲ سال در هیات مدیره استقلال بوده‌ام. حضور بزرگان زیادی را در این سال‌ها در هیات مدیره تجربه کرده‌ام و هیچ منیتی هم ندارم. «منم منم» هم ندارم. هرجا وظیفه بوده، جلو آمده ام و حتی از خودم هزینه کرده‌ام تا برای استقلال بزرگ مفید باشم.

جای آدم هتاک در چاله میدان است نه هیات مدیره!
نجف نژاد یادآور شد: در تمام مدت حضورم در استقلال، در هیات مدیره آدم هتاک ندیدم. در تمام این دوران هم سعی کردم از مدار اخلاق خارج نشوم و علیه کسی منفی حرف نزدم. معتقدم جای آدم هتاک و فحاش در هیات مدیره نیست بلکه در چاله میدان است.

قبل از بازی با تراکتور گفتم مظلومی برکنار شود
وی با اشاره به جلسات هیات مدیره، تاکید کرد: ما همیشه در هیات مدیره نظراتمان را مطرح می‌کنیم. شاید گاهی اوقات هم اختلاف نظرهایی باشد. من در سه مقطع خواستار قطع همکاری با پرویز مظلومی بودم. دو بازی مانده به اتمام لیگ بود و در واقع قبل از بازی با تراکتورسازی بود که گفتم مظلومی برود.

تیم نیاز به شوک داشت!
رئیس هیات مدیره استقلال ادامه داد: بعد ازشکست پرسپولیس مقابل نفت تهران ما صدرنشین لیگ بودیم و در صورت کسب دو برد، قهرمان می‌شدیم. مظلومی برای استقلال زحمات زیادی کشیده بود ولی قرائن و شواهد دیکته می‌کرد که تیم نیاز به شوک دارد!

سماجت کردم مظلومی برود
نجف نژاد افزود: اعتقاد داشتم که مظلومی در دو بازی آخر لیگ روی نیمکت نباشد. من روی این موضوع سماجت کردم ولی در هیات مدیره نظرم مورد قبول واقع نشد. بعد از بازی با تراکتورسازی هم خواستار جدایی مظلومی بودم که کسی نپذیرفت و در نهایت لیگ را با عنوان سومی تمام کردیم.

قبل از فینال حذفی گفتم منصوریان سرمربی شود
وی تاکید کرد: بعد از اتمام لیگ، احساس کردم برای از دست ندادن جام حذفی باید علیرضا منصوریان سرمربی شود تا در فینال ذوب آهن را شکست بدهیم. این کار باید برای حفظ دستاوردهای مظلومی صورت می‌گرفت.

در هیات مدیره کارمان به جدل کشید
رئیس هیات مدیره ادامه داد: استقلال امسال شرایط استثنایی داشت و می‌توانست دو جام بیاورد ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد. قبل از فینال جام حذفی هم ۴ نفر از اعضای هیات مدیره موافق برکناری مظلومی نبودند که حتی کار به بحث و جدل هم کشید ولی خبر آن رسانه‌ای نشد.

دو مربی مدنظرم بود
نجف نژاد در پاسخ به این سئوال که قبل از اتمام لیگ چه کسی را برای سرمربیگری پیشنهاد داده بوده است، گفت: دو مربی مدنظرم بودند که الان نباید اسمی از آنها ببرم. ما این اخبار را رسانه‌ای نکردیم.

فرصت نداشتیم
وی در ادامه صحبت‌هایش با خبرگزاری مهر، درباره انتخاب علیرضا منصوریان تاکید کرد: وقتی جام حذفی از دست رفت، فرصت یارگیری نداشتیم. اگر در نقل و انتقالات زود دست به کار نشوید، بازیکنان ستاره راهی تیم‌های دیگر می‌شوند. برای همین باید وقت شناس می‌بودیم. برای همین بعد از فینال حذفی درخواست کردم سریع جلسه هیات مدیره تشکیل شود.

معینی 7 مربی داخلی و خارجی مدنظر داشت
رئیس هیات مدیره استقلال تصریح کرد: بعضی‌ها مثل آقای معینی با پرونده ۶، ۷ مربی داخلی و خارجی وارد جلسه شدند. اینطور ما  دوباره فرصت را از دست می‌دادیم و «روز از نو، روزی از نو». اینطور باید یک ماه دیگر وقت می‌گذاشتیم تا گزینه‌ها را بررسی کنیم. به همین خاطر روی درخواستم سماجت کردم و همه موافق علیرضا منصوریان بودند.

آینده استقلال با منصوریان درخشان است
نجف نژاد اظهار کرد: از هر ۱۰۰ هوادار استقلال، ۹۵ نفر با منصوریان موافق است. ما هم به احترام هواداران منصوریان را انتخاب کردیم. بخصوص اینکه او هم از نظر علمی و هم از نظر تجربی شرایط خوبی دارد. معتقدم استقلال آینده درخشانی با منصوریان دارد.

برای مصاحبه کردن از کسی اجازه نمی‌گیرم
وی درباره اینکه معینی گفته بود «نجف نژاد مصاحبه کرده و نام سرمربی را اعلام کرده است» گفت: من آنروز مصاحبه نکرده بودم. البته برای مصاحبه کردن هم نباید از کسی اجازه بگیرم. من هر چیزی مطرح کردم به صلاح استقلال بوده است. ما سکانداران استقلال هستیم و باید در زمان مناسب تصمیم مناسب بگیریم.

سال استثنایی به خاطر تصمیم نادرست از دست رفت
رئیس هیات مدیره استقلال تاکید کرد: ما همین امسال یک شرایط استثنایی را به خاطر تصمیمات نادرست از دست دادیم در حالی که می‌توانستیم دو جام بگیریم.

افشارزاده باید برود، مدیرعامل تمام وقت بیاید
نجف نژاد در بخش دیگری از صحبت‌هایش با خبرنگار مهر، گفت: الان هم با درک شرایط می‌گویم بهرام افشارزاده باید از استقلال برود و مدیرعامل جدید بیاید. ما در استقلال به یک مدیرعامل تمام وقت نیاز داریم که کارها را رصد کند. افشارزاده مسئولیت سنگینی در وزارت ورزش دارد و به کارهای استقلال نمی‌رسد.

درخواست تشکیل جلسه بدون افشارزاده!
وی افزود: من امروز با آقای توفیقی دبیر هیات مدیره هم صحبت کردم و به او گفتم باید جلسه‌ای را بدون حضور افشارزاده برگزار کنیم. افشارزاده آدم بزرگ وزرش ماست ولی مسئولیتش در وزارت ورزش باعث می‌شود تا نتواند وقت کافی برای حضور در استقلال داشته باشد. ما در استقلال به یک نفر نیاز داریم که دوش به دوش منصوریان باشد تا بتواند بازیکنان مدنظر را بگیرد.

برای قهرمانی در آسیا تیم می بندیم!
نجف نژاد تاکید کرد: ما باید برای قهرمانی در آسیا تیم را ببندیم. هیچ چیزی از باشگاه‌های دیگر کم نداریم و می‌توانیم قهرمان آسیا شویم.

از حرف معینی تعجب کردم
رئیس هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه معینی گفته بود نجف نژاد از استقلال جدا خواهد شد، گفت: اتفاقا معینی در جلسه هم چنین حرفی زد ولی نمی‌دانم آیا او می‌تواند جای وزیر ورزش هم تصمیم بگیرد یا خیر؟! من از صحبت معینی تعجب کردیم. شاید آقای گودرزی مسئولیتش را به ایشان داده باشد.

وزیر تصمیم نهایی را می گیرد
نجف نژاد افزود: صلاح کار را وزیر ورزش می‌داند. اگر اواحساس می‌کند من مفید هستم، در خدمت استقلال خواهم بود درغیر اینصورت نگرانی ندارم.

چند مدیرعامل درنظر دارم
وی درباره مطرح شدن نام جهانیان برای مدیرعاملی، گفت: من خودم گزینه‌هایی را در نظر دارم که در جلسات هیات مدیره نام آنها را مطرح خواهم کرد.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید