سقف قرارداد بازیکنان استقلال‌خوزستان افزایش یافت | اتاق خبر
کد خبر: 348413
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 17:14
قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: با نظر هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه تصمیم گرفتیم سقف قرارداد بازیکنان مان را که فصل گذشته در قهرمانی تیم نقش داشتند، افزایش دهیم.

اتاق خبر: قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: با نظر هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه تصمیم گرفتیم سقف قرارداد بازیکنان مان را که فصل گذشته در قهرمانی تیم نقش داشتند، افزایش دهیم.

 

علی پورکیانی در خصوص تلاش های صورت گرفته باشگاه برای حفظ اسکلت فصل گذشته تیم، اظهار کرد: با توجه به این که بازیکنان فصل گذشته تیم زحمت بسیاری برای قهرمانی کشیدند و نقش بسیاری در این موفقیت داشتند، هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه تصمیم گرفت که سقف قرارداد بازیکنان را نسبت به فصل گذشته افزایش دهد.

 

وی بیان کرد: با نظر سرمربی تیم به دنبال حفظ اسکلت فصل گذشته و همچنین تقویت تیم هستیم و تمام بازیکنان و مجموعه باشگاه نیز در تلاش هستند تا فصل آینده در لیگ برتر و آسیا افتخار آفرینی کنیم و سربلند از این رقابت‌ها خارج شویم.

 

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان تاکید کرد: جوانان ما بسیار با اخلاق و تلاشگر هستند و ان‌شاءالله در فصل آینده هم با سرمربی جدید افتخار آفرینی خواهند کرد. مجموعه مدیریت باشگاه و کادر فنی می گویند که بازیکنان، فرزندان ما هستند و واقعا هم بازیکنان سنگ تمام گذاشتند و قابل احترم هستند. ان‌شاءالله با تعامل کادر فنی، بازیکنان و مجموعه مدیرت باشگاه، بازهم افتخار آفرینی می کنیم و به این موضوع امیدواریم.

 

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به توافقات مالی که بین باشگاه با بیت سعید و زبیدی صورت گرفته است، تکلیف زهیوی برای تکمیل چه خواهد شد؟ گفت: زهیوی از بازیکنان خوب ما است و امیدوارم که او هم با ماندن در تیم، در کنار دیگر بازیکنان به سربلندی استقلال خوزستان در لیگ برتر و آسیا کمک کند.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید