کودکی که با رینگو کوچولو قدم می‌زند! | اتاق خبر
کد خبر: 348435
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 20:51
ایده جدید مقامات کنیایی برای دوستی انسان با حیوانات
یک سازمان حفاظت از حیات‌وحش در کنیا کلیپی از یک دختربچه سه ساله را به اشتراک گذاشته که هنگام پیاده‌روی، یک بچه کرگدن به نام "رینگو" او را همراهی می‌کند.

اتاق خبر: یک سازمان حفاظت از حیات‌وحش در کنیا کلیپی از یک دختربچه سه ساله را به اشتراک گذاشته که هنگام پیاده‌روی، یک بچه کرگدن به نام "رینگو" او را همراهی می‌کند.

این کلیپ که از سوی سازمان محیط زیستی Ol Pejeta منتشر شده نشان می‌دهد این دختربچه سه ساله در حالی که از یک جاده خاکی پایین می‌آید یک بچه کرگدن نیز کنار او راه می‌رود.

این کودک خردسال با هیجان می گوید: مادرم به رینگو یاد داده که کنارم راه برود.

به گزارش یونایتدپرس، مادر این کودک نیز می‌گوید که چطور به رینگو آموزش داده مانند یک حیوان خانگی در حین پیاده‌روی فرزندش را همراهی کند.

در توضیحات نوشته شده روی این تصاویر ویدئویی آمده است: در Ol Pejeta کودکان فرصتی استثنایی برای ملاقات کردن با رینگو پیدا می‌کنند. کودکان می توانند به او نزدیک شوند و موضوعات زیادی درباره حیات وحش و حفاظت از آن یاد بگیرند. و این برنامه آینده است. اینکه اگر به کودکانمان بیاموزیم چگونه به حقوق حیوانات احترام بگذارند و آنها را رعایت و مراقبت کنند این جانداران ارزشمند برای محیط زیست و زمین را از لبه پرتگاه نابودی بازخواهیم گرداند. پس اگر می توانید فرزندانتان را به Ol Pejeta بیاورید و به آنها مهربان بودن با حیوانات را بیاموزید.

منبع: ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید