وضعیت نهایی امیر غفور در تهران مشخص می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 349051
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1395 - 23:00
فیزیوتراپ تیم ملی والیبال گفت: وضعیت نهایی امیر غفور پس از انجام معاینات تخصصی در تهران مشخص می شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دکتر سیامک افروزی فیزیوتراپ تیم ملی درباره آخرین وضعیت آسیب دیدگی امیرغفور افزود: همانگونه که اطلاع دارید غفور بعد از بازی با کانادا درد خیلی کوچکی در زانوی راست احساس میکرد که ام آر آی انجام شد.

وی با بیان اینکه وضعیت پای غفور به گونه ای بود که تا چند روز تورم وجود داشت و امکان تصمیم گیری برایش نبود، گفت: خوشبختانه از شب گذشته تورم کاهش یافته است و علائم خوشبینانه در وضعیت وی دیده می شود اما برای اعلام نظر نهایی باید در تهران معاینات تخصصی انجام شود.

فیزیوتراپ تیم ملی والیبال تصریح کرد: ام آر آی جدیدی نیز باید گرفته شود و با نمونه قبلی مقایسه و در صورتی که مشکلی نباشد، امیر غفور تمرینات خود را آغاز کند.

وی حضور این بازیکن ارزشمند تیم ملی والیبال ایران را در لیگ جهانی منوط به مشخص شدن وضعیت این بازیکن دانست و گفت: تا معاینات تخصصی انجام نشود نمی توان درباره زمان بازگشت غفور به تیم ملی اظهار نظر کرد.

تیم ملی والیبال ایران از هشتم تا شانزدهم خردادماه در رقابت‌های انتخابی المپیک در توکیو حضور داشت و با کسب شش برد و یک باخت برابر فرانسه موفق به کسب رتبه دوم جدول این رقابت ها و کسب سهمیه المپیک شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید