۱۷ تذکر به عملکرد شهرداری اردبیل | اتاق خبر
کد خبر: 349067
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1395 - 09:36
در ۱۲۰ امین جلسه شورای شهر اردبیل، ۱۷ تذکر به عملکرد شهرداری اردبیل با تاکید به تغییر مسیر اجرای برخی پروژه‌ها و همگامی با برنامه مصوب قرائت شد.

اتاق خبر: در جلسه شورای شهر اردبیل، رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با تاکید به اینکه این تذکرات با هدف اصلاح عملکرد شهرداری است، اضافه کرد: در واقع تذکرات از سوی عضو شورای اسلامی شهر علیرضا سلیمانی مطرح شده است.

به گفته ذکی اله خوشبخت این تذکرات شهرداری را بر اساس قوانین ملزم به پاسخگویی نمی کند و شهرداری مختار است در جلسات بعدی نسبت به آن دیدگاه خود را اعلام کند.

وی افزود: آغاز نشدن عملیات ساختمان مرکز کنترل ترافیک علی رغم اینکه ردیف بودجه دارد و آغاز نشدن عملیات تخریب و احداث فرهنگسرای سوم خرداد که از سال قبل در دستور کار قرار گرفته و با وجود اینکه بودجه دارد دو تذکر قید شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به آغاز نشدن عملیات اجرایی تقاطع غیر هم سطح نیایش، افزود: علاوه بر این سو مدیریت شهرداری در تیم فوتبال و سقوط این تیم به دسته تذکر دیگر است؛ در عین حال تاکید شده که در ماه های اخیر تیم به حال خود رها شده است.

خوشبخت بازنشسته نشدن پرسنل شهرداری که در موعد بازنشستگی هستند را مورد دیگر خواند و افزود: در عین حال علت به کار گیری مجدد نیروهای بازنشسته با وجود مغایرت با مصوبه هیئت وزیران سوال شده است.

وی با بیان اینکه در این تذکرات بدون زمان بندی بودن پروژه ها و کیفیت نامناسب مصالح عنوان شده است، اضافه کرد: همچنین رعایت نکردن آیین نامه های سازمان برنامه ریزی و مدیریت از جمله شرایط عمومی پیمان در پروژه هایی مانند پل قدس و داروپخش مطرح شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل اجرا نشدن عملیات عمرانی پارک بانوان علی رغم تصویب اعتبار، اجرا نشدن طرح هوشمند سازی تقاطع یاقوت و ورزش، تاخیر در پروژه تیراژه و بی توجهی به هدایت و جمع آوری آب های سطحی را موارد دیگر عنوان کرد.

به گفته خوشبخت کم کاری در اصلاح لکه گیر ها و دست انداز ها، عدم پیشرفت مناسب بازار مبل، عدم تعیین تکلیف پروژه آهن فروشان، بلاتکلیفی المان وحدت و بی توجهی به تعیین تکلیف تولید برق از زباله را دیگر موارد تذکر عضو شورا به عملکرد شهرداری برشمرد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید