قهرمانی در جام جهانی نسبت به سال‌های قبل سخت‌تر است | اتاق خبر
کد خبر: 349362
تاریخ انتشار: 19 خرداد 1395 - 07:23
کمیل قاسمی:
سنگین وزن تیم ‌ملی کشتی آزاد با اشاره به این که آزادکاران تیم ‌ملی در شرایط خوبی به سر می برند، گفت: امیدوارم که بتوانیم بار دیگر عنوان قهرمانی جا‌م جها‌نی را از آن خود کنیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کمیل قاسمی درباره آخرین وضعیت تمرین تیم ‌ملی کشتی آزاد برای حضور در ر‌قا‌بت‌های جا‌م جها‌نی آمریکا، اظها‌ر کرد: خدا را شکر تمامی نفرات تیم ‌ملی در شرایط خوبی به سر می برند و تمرینات منظم و پر فشاری را طی چند ماه گذشته پشت سر گذاشته‌اند. تقریبا همه نفرات از لحاظ آمادگی در یک سطح قرار دارند و امیدوارم که بتوانیم در جا‌م جها‌نی آمریکا به بهترین نتایج دست یابیم.

آزادکار سنگین وزن تیم ‌ملی درباره احتمال دستیابی ایران به پنجمین قهرمانی پیاپی در این ر‌قا‌بت‌ها، خاطر‌ نشان کرد: با توجه به این که تنها دو ماه زمان باقی‌ مانده تا المپیک هدف اصلی کادرفنی ارزیابی نفرات و همچنین حریفانمان در این مسابقات است. البته به دنبال کسب بهترین نتیجه‌ و رسیدن به عنوان قهرمانی نیز هستیم. به اعتقاد من شرایط نسبت به سال‌های گذشته مقداری سخت است و تیم‌های شرکت کننده از جمله آمریکا نیز با ترکیب خوبی در این مسابقات حضور دارد. البته ما سه سال موفق شدیم در خاک آمریکا این کشور را شکست دهیم و بر بام دنیا قرار بگیریم. امسال نیز تمام سعی خود را خواهیم کرد تا به پنجمین عنوان قهرمانی برسیم، اما کشتی ورزش سخت و بی رکوردی است و ممکن است هر اتفاقی در آن رخ دهد. امیدوارم مشکل خاصی پیش نیاید و تیم ‌ملی به یک قهرمانی با ارزش دیگر دست یابد.

دارنده مدال برنز المپیک درباره آخرین وضعیت خود نیز خاطر‌ نشان کرد: از ناحیه کمر و زانو آسیب‌دیدگی‌ جزئی دارم، اما امیدوارم که مشکل خاصی پیش نیاید و بتوانم روی تشک خوب کشتی بگیرم. هدف من حضور موفق در المپیک است و امیدوارم که با تایید کادرفنی بتوانم دوبنده ایران را در این مسابقات بر تن کنم و بار دیگر برای کشورم افتخار آفرین باشم.

وی در پایان درباره حضور در مسابقات ارمنستان و برای مشخص شدن نفر نهایی وزن 125 کیلوگرم در ر‌قا‌بت‌های المپیک، عنوان کرد: قرار است بعد از جا‌م جها‌نی در تورنمنت ارمنستان شرکت کنم. ان‌شا‌ء‌الله بتوانم در این مسابقات نیز به خوبی کشتی بگیرم و قابلیت‌هایم را به نمایش بگذارم.

انتها‌ی‌ پیا‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید