موضع فدراسیون فوتبال درباره حضور منصوریان در تمرین تیم ملی | اتاق خبر
کد خبر: 349416
تاریخ انتشار: 19 خرداد 1395 - 12:31
مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره حضور مربیان باشگاه‌های لیگ برتری در تمرین تیم ملی فوتبال و همچنین جلسه هدایتی با رئیس فدراسیون فوتبال توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، امیر حسین حسینی در ابتدا گفت: شب گذشته حسین هدایتی، ضمن حضور در فدراسیون فوتبال و برگزاری نشست با رئیس فدراسیون اعلام آمادگی خود را برای حمایت از تیم ملی فوتبال در مسابقات مقدماتی جام جهانی اعلام کرد. ضمن اینکه پس از برگزاری این جلسه، مهدی تاج و حسین هدایتی به اتفاق در اردوی تیم ملی حضور پیدا کردند.

وی در ادامه بیان کرد: البته کمک های حسین هدایتی همواره در کنار فدراسیون فوتبال بوده و ایشان همچون گذشته و با احساس قلبی خود و برای کمک به تیم ملی اعلام آمادگی کردند که فدراسیون فوتبال مراتب تشکر و قدردانی خود را از وی اعلام می کند و از اینکه ایشان همواره به فکر تیم های ملی فدراسیون فوتبال بوده و هستند، شایسته تقدیر است.

رئیس روابط عمومی فدراسیون در ادامه افزود: موضوع بعدی حضور علیرضا منصوریان، در تمرین روز گذشته تیم ملی در راستای حمایت همیشگی ایشان از تیم ملی بوده و هیچ  ارتباطی به حضور منصوریان در باشگاه استقلال ندارد. علیرضا منصوریان در گذشته همکاری نزدیکی با کادر فنی تیم ملی داشت و در حال حاضر نیز به منظور اعلام حمایت دوباره از تیم ملی در تمرین حضور پیدا کرد.

وی در پایان گفت: ضمن اینکه در تمرینات گذشته عبدالله ویسی، نظر محمدی، حمید مطهری و کریم باقری و بسیاری از مربیان عزیز در تمرین تیم ملی فوتبال حضور پیدا کردند که با استقبال سرمربی تیم ملی همراه بود و حضورشان در تمرین ارتباطی به باشگاه محل فعالیت‌شان ندارد و به احساس وظیفه و علاقه آنها به جایگاه تیم ملی باز می گردد که از نظر فدراسیون این عمل شایسته تقدیر و تشکر است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید