برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب با تخفیف از هفتم رمضان | اتاق خبر
کد خبر: 349655
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1395 - 08:22
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس از برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب از هفتم ماه مبارک رمضان به مدت دو هفته در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن در مصلی بزرگ تهران خبر داد .

به گزارش اتاق خبر، حمید قبادی که ریاست بخش عفاف و حجاب بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌الملی قرآن کریم را برعهده دارد در گفت و گو با خبرنگار جام جم آنلاین افزود : در این دوره از نمایشگاه رواق شرقی شبستان مصلی تهران به موضوع عفاف و حجاب اختصاص یافته که درآن حدود 100 غرفه به عرضه محصولاتی چون انواع چادر، پوشش سر ، پوشش و مانتو ی اختصاصی اسلامی خواهند پرداخت، ضمن آنکه بخش مانتو نوجوان و محصولات ویژه جشن تکلیف و اقلام مورد نیاز بچه هایی که در سن تکلیف هستند نیز در این نمایشگاه عرضه خواهد شد .

وی بخش فروش، بخش محتوایی از برگزاری نشست‌ها گرفته تا رونمایی از آثار، بخش کودک و نوجوان عفاف و حجاب، کلاس‌های طرز استفاده از چادر، روش‌های بستن روسری و ... را از قسمت‌های مختلف بخش عفاف و حجاب این دوره برشمرد و گفت: تلاش داریم بخش‌هایی جدیدی نیز در این دوره داشته باشیم.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت : در این نمایشگاه علاوه بر معرفی طرحهای اسلامی فروش محصولات نیز پیش بینی شده است که نرخ ها نسبت به قیمت محصولات بیرون 20 تا 30 درصد پایین تر خواهد بود .

قبادی از استقبال گسترده متقاضیان و علاقه‌مندان برای شرکت در نمایشگاه خبر داد و گفت: سال گذشته بخش عفاف و حجاب به صورت پراکنده و در سه محل برگزار شد، اما امسال متمرکز شده است. همچنین امسال مسئولیت اجرایی به یک نهاد غیر دولتی «انجمن تولید‌کنندگان عفاف و حجاب» واگذار شده است که ثبت‌نام متقاضیان، واگذاری غرفه، مدیریت سالن و ... برعهده این انجمن است .

وی افزود :نظارت ها ومراقبت ها بر عهده ناظرین انجمن است و نظارت عالی توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس انجام می شود که محصولات کیفی و داخلی در این نمایشگاه عرضه شود ،البته ازسال گذشته این تجربه را به صورت محدود تر آغاز کردیم وامسال به طور کامل در اختیار دوستان قرار دادیم و امید واریم یک کار مناسبی صورت گیرد .

رئیس بخش عفاف و حجاب بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌الملی قرآن کریم با اعلام این مطلب که قطعاً تعداد غرفه‌‌های بخش عفاف و حجاب از سال گذشته بیشتر خواهد بود گفت: در این دوره از نمایشگاه قطعاً به سمت ارائه محصولات خواهیم رفت، تعداد واحدهای عرضه پارچه کمتر و عرضه محصول و اقلام عفاف و حجاب و برنامه‌های محتوایی افزایش پیدا خواهدکرد.

وی در پاسخ به این پرسش که محصولات چادری که در این نمایشگاه عرضه می شود آیا تولید داخل است گفت : پارچه چادری عموما وارداتی است ولی دوخت و تولید وطراحی آن کاملا داخلی است . در این دور از نمایشگاه سعی شده با تنوع و تکثری که در محصولات وجود دارد علاقمندان را به سمت استفاده از محصولات عفاف و حجاب سوق دهیم ، بعضا افرادی که کمتر استفاده می کنند با مشاهده اقلام عفاف و حجاب انگیزه بیشتری برای استفاده ازآن برایشان ایجاد خواهد شد .

سیما رادمنش

جام جم

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید