تلاش فدراسیون کشتی برای پخش مستقیم مسابقات جام جهانی | اتاق خبر
کد خبر: 349715
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1395 - 12:57
رایزنی با مسئولان سیما ادامه دارد؛
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: با توجه به پیگیری‌های مکرر مردم در مورد پخش مستقیم رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد منتظر پاسخ مسئولان شبکه سوم سیما هستیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، علیرضا رضایی با بیان این مطلب افزود: فدراسیون کشتی از ماه‌ها قبل مکاتبه برای پخش مستقیم رقابتهای جام جهانی را با شبکه سوم انجام داده و مانند مسابقات گذشته آمادگی خود را جهت هماهنگی و همکاری برای پخش این رقابتها اعلام کرده بود.

وی ادامه داد: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته توسط مردم از چند روز گذشته، مجددا تماس‌هایی با مسئولان شبکه سوم صورت گرفت تا همانند سالهاي گذشته، بنا بر درخواستهاي مكرر مردم و جايگاه اين مسابقات به عنوان يكي از اتفاقات و رقابتهاي مهم كشتي جهان، پخش مستقيم اين رقابتها را شاهد باشيم.

دارنده مدال نقره المپیک تصریح کرد: مردم ايران از سالهاي گذشته، بابت حضور تيمهاي ملي كشتي آزاد و فرنگي كشورمان در رقابتهاي تيم به تيم جام جهاني و تماشای مستقيم اين رقابتهاي جذاب، خاطرات فراواني دارند و با علاقه‌اي  بيش از بيش، منتظر پخش مستقيم رقابتهاي امسال كه از حساسيت و كيفيت بالاتري نسبت به سالهاي گذشته برخوردار است،هستند.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پایان خاطرنشان کرد: از چند روز گذشته مجدداً فدراسيون كشتي طبق تعامل و ارتباط با اتحادیه جهانی و فدراسیون کشتی آمریکا، شرایط لازم برای پخش مسابقات را فراهم کرده که اين موضوع به مسئولان شبکه سوم سیما نیز اعلام شده است. همچنین تا جايي كه اطلاع داريم مسوولان مربوطه در شبكه سه سیما پيگير هماهنگي‌هاي نهايي هستند که اميدواريم هر چه سريعتر زمان پخش این مسابقات به مردم عزيز ايران اعلام شود.

رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۶ روزهای ۲۲ و ۲۳ خردادماه با حضور ۸ تیم برتر جهان در شهر لس‌آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید