ایران تیم قدرتمندی شده است | اتاق خبر
کد خبر: 349742
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1395 - 15:00
ترابی:
بازیکن تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل ایران می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گوید حضور بازیکنان جوان و با تجربه در این تیم موجب قدرتمندتر شدن ایران شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی ترابی درباره پیروزی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل ایران مقابل قرقیزستان و گلزنی مقابل این تیم، اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد: بازی خوب و جذابی را به نمایش گذاشتیم. خدا را شکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم که باز هم توانستم برای تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی گلزنی کنم و جواب اعتماد کادرفنی را بدهم.  

او درباره این که  عده‌ای معتقدند دیدارهای دوستانه  تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی با تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ضعیف‌تر از خودش است، گفت: ما در این بازی توانستیم برنامه‌های تاکتیکی خودمان را به نمایش بگذاریم. مطمئنا ما هم به دنبال بازی با تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بزرگ هستیم و بدمان نمی‌آید با آنها هم بازی کنیم، ولی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی بازیکنان جوان زیادی دارد و برای حضور در جا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م جها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نی باید تجربه کسب کنیم.  

ملی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پوش تیم فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل سایپا درباره دیدار با مقدونیه نیز خاطر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نشان کرد: مقدونیه یک تیم اروپایی است و چند بازیکن مطرح هم در ترکیب خودش داشت. از طرفی ما در این کشور به میدان رفتیم و در یک بازی درگیرانه این تیم را شکست دادیم. به نظرم بازی با مقدونیه بسیار مفید بود.  

ترابی با اشاره به حضور بازیکنان جوان و با تجربه در ترکیب تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی، افزود: بازیکنان جوان زیادی در ترکیب تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی حضور دارند و همین موضوع انگیزه تیم را بالا برده است. البته ما از حضور بازیکنان با تجربه استفاده می‌کنیم و همین ترکیب توانسته تیم قدرتمندی از ایران به وجود بیاورد. بازیکنان با تجربه به ما کمک می‌کنند تا بتوانیم راحت‌تر این دوران را پشت سر بگذاریم.

بازیکن سایپا درباره این که گفته می‌‌‌‌‌‌‌شود استقلال و پر‌‌‌‌سپولیس مذاکراتی را با او برای فصل آینده داشتند، گفت: من با سایپا قرارداد دارم و  تا به حال هم باشگاه چیزی درباره مذاکره استقلال و پر‌‌‌‌سپولیس به من نگفته است. 

انتها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م /

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید