زکی‌پور نمی‌تواند به استقلال برود | اتاق خبر
کد خبر: 349833
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1395 - 20:33
آل اسحاق:
بازرس قانونی باشگاه نفت تهران گفت: با توجه به شرایط نابسامان باشگاه ما یکسری از باشگاه‌ها بازیکنان ما را به تاراج می‌برند.

به گزارش اتاق خبر، حسین آل‌اسحاق در خصوص پیوستن علی قربانی و میلاد زکی‌پور دو بازیکن فصل گذشته تیم نفت به استقلال گفت:‌ در حال حاضر لیست کسانی که با ما قرارداد دارند مقابل من نیست اما طبعا هر بازیکنی که با ما قرارداد داشته پیوستنش به تیم‌های دیگر خلاف است و باشگاهی که بازیکنی را می‌‌خواهد باید در ابتدا با ما مذاکره کند. هر بازیکنی که قرارداد دارد نمی‌تواند قراردادش را فسخ کند.

 وی در مورد اینکه در سایت سازمان لیگ مقابل نام ذکی‌پور آمده که یک فصل دیگر با باشگاه نفت قرارداد دارد و حتی مقابل نام او مبلغ 20 میلیون تومان به عنوان مبلغ قرارداد نوشته شده، ادامه داد: او نمی‌تواند به استقلال برود. من نمی‌دانم اینها چطور قرارداد می‌بندند. شاید اشتباه می‌کنند. اگر اینطور باشد و زکی‌پور با استقلال قرارداد بسته باشد قطعا از او شکایت خواهیم کرد و حتی تا 6 ماه می‌توانند او را محروم کنند. قطعا کسی که با داشتن قرارداد با تیم دیگری قرارداد ببندد دچار جریمه خواهد شد مخصوصا بازیکنانی که رقم قراردادشان کم بوده و من مطمئن هستم آنها بالای 50 درصد قراردادشان را گرفته‌اند و تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند قرارداد‌شان را یک طرفه فسخ کنند.

 بازرس قانونی باشگاه نفت در مورد اینکه به نظر می رسد با توجه به شرایط نابسامان این باشگاه برخی از باشگاه‌ها در حال تاراج بازیکنان نفت هستند، گفت: قطعا یکسری از باشگاه‌ها از شرایط ما سوءاستفاده می‌کنند و بازیکنان ما را به تاراج می‌برند. خود ما هم نمی‌دانیم باید چه کاری انجام دهیم. مسئولان باید پاسخگو باشند که متأسفانه کسی هم نیست.

 وی در مورد اینکه آخرین وضعیت انتقال باشگاه نفت به کجا رسید، گفت: شنبه گزارش باز شدن پاکت‌ها به کمیته 4 نفره خواهد رفت و درباره روند واگذاری تصمیم‌گیری خواهد شد.

 آل‌اسحاق در مورد اظهارات روز گذشته علیرضا منصوریان در نشست خبری که مدعی شده بود آل اسحاق بهتر است به سازمان لیگ برود تا درباره فسخ قرارداد او اطلاعاتش را کامل کند، تصریح کرد: منصوریان مربی بااخلاقی است و ما هم می‌دانیم که او فسخ یکجانبه کرده است اما منصوریان دیروز گفته که من گفته‌ام کمیته انضباطی حکم نداده اما باید بگویم که این حرف من نبود و غلامرضا بهروان این حرف را مطرح کرد که حتی حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی هم این موضوع را تکذیب کرد. با این همه بحث ما این است که چه کسی به منصوریان فسخ یکجانبه داده و آن را امضا کرده است که این برای ما مشخص نیست و کسی هم آن را به عهده نمی گیرد. اما چیزی که مشخص است این است که در کمیته مسابقات هم اعلام شده پایان فصل فوتبالی پایان جام حذفی است و اگر روند بخواهد همینطور ادامه پیدا کند سنگ روی سنگ بند نمی شود.

منبع: ورزش سه

94104

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید