واکنش تهیه‌کننده «ایستاده در غبار» به پخش تیزر فیلم از ماهواره | اتاق خبر
کد خبر: 350017
تاریخ انتشار: 21 خرداد 1395 - 20:23
حبیب والی‌نژاد تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» نسبت به پخش غیرمجاز تیزر این فیلم از یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای واکنش نشان داد.

به گزارش اتاق خبر، پس از آنکه در روزهای گذشته حرف و حدیث‌های بسیاری درباره پخش تیزر فیلم‌های سینمایی از شبکه ماهواره‌ای «جم» منتشر و باعث بروز حواشی‌ای برای بعضی فیلم‌ها شده بود، این شبکه آخرین تیزر منتشر شده فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» در رسانه‌ها را بدون اجازه سازندگان روی آنتن برده است که این اقدام، با تعجب عوامل تولید فیلم روبرو شد.

در متن توضیحات تهیه‌کننده «ایستاده در غبار» درباره پخش بدون اجازه آخرین تیزر منتشر شده فیلم در رسانه ها از شبکه ماهواره‌ای «جم» آمده است:

«ضمن اعتراض به رفتار مزورانه و شیطنت مدیران شبکه مذکور برای حل مشکلات ایجاد شده برای بعضی فیلم‌ها، اعلام می‌کنیم که عوامل تولید و نمایش فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» هیچ درخواستی را برای نمایش هرگونه تیزر یا تبلیغی در آن شبکه نداشته‌اند.

مقابله با استکبار و جریانات ضد فرهنگ اسلامی مهمترین منش زندگی سردار رشید اسلام حاج احمد متوسلیان بوده و همین منش خالصانه نیز موجب اسارت سی و چند ساله وی در دستان دشمنان است. بر همین اساس، طبیعی است که هیچ یک از عوامل «ایستاده در غبار» به پخش تیزرهای فیلم در شبکه‌ای که رفتار رسانه‌ای آن بر خلاف منش آن بزرگوار است، راضی نبوده، نیست و نخواهد بود.»

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید