آقای گل تاریخ استقلال در لیست مازاد | اتاق خبر
کد خبر: 350102
تاریخ انتشار: 22 خرداد 1395 - 08:32
جرات چنین رفتاریی با مجیدی را داشتند؟
باشگاه استقلال درشرایطی فهرست بازیکنان مازاد خود را به طور رسمی اعلام کرد که در بین این بازیکنان بهترین گلزن همه تاریخ این باشگاه که بازیکنی آرام و بی‌حاشیه نیز هست به چشم می‌خورد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، جدایی آرش برهانی از استقلال اتفاق کوچکی نیست، اگر چه هنوز ممکن است نظر مدیران باشگاه و شاید علیرضا منصوریان عوض شود اما به هر حال اینکه برترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال را با این روش در لیست مازاد یا فروش بگذارند جای تعجب دارد.

برهانی بیشترین گل را در تاریخ برای استقلال زده و جلوتر از علی جباری بازیکن بزرگ این تیم قرار گرفته است و این موضوع که او در لیست مازاد باشد و این مهم اعلام عمومی شود بسیار عجیب است. این موضوع البته در مورد طالب لو و عمران زاده هم صدق می کند و شاید باید گفت محبوبیت این سه بازیکن  از همه بازیکنان کنونی استقلال در کنار هم بیشتر است.

آرش برهانی که پیش از آمدن به استقلال در تیم های پاس تهران و مدت کوتاهی برای النصر امارات بازی کرده متولد سال ۱۳۶۲ است و حالا در سن ۳۳ سالگی قرار دارد. او توانسته در کل ادوار لیگ ایران با زدن ۱۱۶ گل عنوان دومی آقای گلی لیگ برتر ایران را کسب کند. رضا عنایتی با ۱۴۲ گل بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر ایران است.

آرش برهانی در لیگ برتر ایران سال ۸۸–۸۷ در بازی مقابل پیکان در کمتر از ۹ دقیقه ۳ گل به باشگاه پیکان زد. این مهاجم با دو گلی که مقابل مس کرمان در هفته ۲۱ لیگ برتر۹۲–۹۱ به ثمر رساند، با پیشی گرفتن از علی جباری بازیکن اسبق استقلال با ۸۹ گل زده به ۹۱ گل زده با پیراهن استقلال رسید و عنوان برترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال را از آن خود کرد. وی صدمین گل خود را در دیدار مقابل سایپا در روز ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ به ثمر رساند و پس از آن اشک شوق ریخت.

مهاجم شماره ۹ استقلال که شماره های دیگر را هم البته پوشیده است با آبی پوشان به شش عنوان قهرمانی دست پیدا کرده سه بار در جام حذفی و سه بار آن در لیگ برتر بوده است.

اعتقادمان بر این است که با آقای گل تاریخ باشگاه استقلال رفتار خوبی نشد. اگر این آمار را فرهاد مجیدی یا علی کریمی داشتند کسی نمی توانست چنین رفتاری را با آنها داشته باشد اما آرش برهانی به شدت مبادی اخلاق و آرام است و شاید به همین دلیل هم باشد که رفتار بدی با او و وحید طالب‌لو شد.

شاید اگر او و طالب لو که وحید هم قدمت ۱۰ ساله در استقلال دارد و رکوردهای خوبی هم برجا گذاشت، اخلاق تندی داشتند استقلال بیشتر مراعات می کرد اما امروز با آقای گل تاریخ خود طوری رفتار می کنند که پیش از این هم با آقای گل تاریخ لیگ برتر انجام داده بود. آنها به عنایتی هم لقب دندان پوسیده دادند در حالی که ماشین گلزنی عنایتی پس از هفت سال از آن بیانیه همچنان خاموش نشده است.

با این حال هنوز مشخص نیست که بازیکنانی که در فهرست مازاد استقلال قرار گرفتند با دستور و نظارت مستقیم علیرضا منصوریان انتخاب شده بودند یا برخی افراد دیگر برای این بازیکنان و انتشار نامشان به عنوان بازیکن مازاد تصمیم گرفتند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید